30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه صد و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش مربوط به برنامه نویسی صفحه مشاورین املاک را به شکل کامل به اتمام خواهیم رساند و نکات مربوط به ایجکس را هم بررسی خواهیم کرد .

جلسه صد و ششم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش )

نکته این جلسه : همیشه در انتهای پروژه ، یکبار از دید کاربر تمام پروژه را بررسی کنید .

سلام به دوستان عزیز و دانشجویان دوره آموزش سایت املاک به جلسه 106 این دوره خیلی خوش اومدین . دوستان این جلسه میشه گفت جلسه آخر از دوره آموزش طراحی سایت املاک خواهد بود و در صورت نیاز کاربران و همچنین تکمیل کردن دوره ، قسمت های بعدی هم ضبط خواهد شد . در این جلسه روی دو بخش بسیار اساسی کار خواهیم کرد .

در این جلسه یکی ازبخش های خیلی مهم سایت را که منتظرش بودیم تکمیل خواهیم کرد که قسمت مربوط به نمایش اطلاعات مشاورین املاک است . زمانی که آگهی توسط یک مشاور املاک ثبت می شود ، در صفحه مربوط به نمایش جزئیات آگهی ، بخشی در زیر گالری تصاویر ظاهر خواهد شد توسط باکس مشاورین املاک ، که اطلاعاتی مختصر از این مشاور املاک را به ما ارائه می نماید و با کلیک کردن روی بخش که لینک در نظر خواهیم گرفت ، می توانید اطلاعات کامل مربوط به این مشاور املاک را مشاهده کنید .

یکی از مهم ترین بخش هایی که مد نظر ما می باشد ، املاکی است که توسط این مشاور املاک در سایت ثبت شده است که شما در این جلسه خیلی خوب و حرفه ای یاد خواهید گرفت که به چه نحوی ، قسمت هایی از این دست را که برنامه نویسی ترکیبی دارند را کد نویسی کنید . همچنین در انتهای این جلسه بخشی خواهیم داشت تحت عنوان بررسی های نهایی Ajax در وردپرس و تمامی بخش هایی که در آنها تاکنون Ajax به کار رفته است را هم از دید کاربر نهایی و هم از دید مدیر سایت بررسی خواهیم کرد و نکات مهمی که در این رابطه وجود دارد را به شما آموزش خواهیم داد . امیدواریم که تمامی این دوره برای شما مفید واقع شده و پس از اتمام دوره و تمرین و تکرار های مناسب ، آماده ورود به بازار کار باشید .

با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید