30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه صد و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه قسمت نهایی مربوط به نمایش موقعیت و امکانات آگهی در کارت املاک رو به اتمام خواهیم رساند .

جلسه صد و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش )

نکته این جلسه : تجربه کاربری باید در تمامی مراحل طراحی و برنامه نویسی مدنظر باشد .

سلام به دوستان عزیز و دانشجویان دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 104 این دوره خیلی خوش اومدین . خب در جلسات انتهایی آموزش هستیم و نهایتا 2 یا 3 جلسه افتخار داریم تا در خدمت شما باشیم . جلسه 104 مربوط به کدنویسی بخش نمایش موقعیت و همچنین ویژگی هایی هستند که در دو جلسه قبل در بخش نمایش کارت املاک اضافه کردیم و قول دادیم که برنامه نویسی این قسمت هم انجام بشه تا قسمت کارت املاک کاملا تموم بشه .

از جمله بخش هایی که بسیار میتونن در تجربه کاربری و همچنین جذابیت سایت ما نقش داشته باشند همین بخش کارت هست به این دلیل که در اکثر صفحات وب سایت این بخش کارت وجود دارد و به کاربران نمایش داده خواهد شد . پس ما هم تا دقیقه آخر به دنبال این هستیم تا هرچقدر که تونستیم هم UI و هم UX سایتمون رو تقویت کنیم تا کاربران هنگام استفاده از وب سایت ما لذت ببرند .

در ضمن خیلی خوشحالیم که با دلگرمی و همراهی شما انرژی این رو پیدا کردیم که تا این قسمت پیش بیاییم و یک دوره به این عظمت و جامعیت رو براتون آماده کنیم که بسیار کاربردی باشه .

هدف و تلاش ما در این دوره این بوده که با صداقت تمام هر بخشی که مورد نیاز هست رو بهتون آموزش بدیم دقیقا همانند اینکه وب سایت رو برای کسب و کار و بنگاه خودمون داریم برنامه نویسی می کنیم . امیدواریم تا امروز و تا این جلسه ثانیه به ثانیه این آموزش برای شما مفید بوده باشه و انشالله به هر وعده ای که در ابتدای دوره داده بودیم عمل کرده باشیم .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید