جلسه صد و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش )

نکته این جلسه : یک بخش بسیار کامل را می توان در بخش های زیادی از سایت به کار گرفت .

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 102 این دوره خیلی خوش اومدین . خب در این جلسه که آخرین بخش از 6 قسمت تکمیل بخش های ناقص سایتمون هست قصد داریم تا یک کار اساسی انجام بدیم . خب همونطور که مطلع هستید ما قسمت مربوط به کارت املاک رو خیلی کامل کدنویسی کردیم فقط یک قسمت در پایین بخش قیمت ها باقی مونده که داخلش نوشته آپارتمان و مسکونی . خب این قسمت قراره چی بشه ؟

دقت کنید که ما دسته بندی رو در داخل عکس نشون دادیم پس بیایید این قسمت پایین رو خیلی کاربردی تر بسازیم تا وقتی کاربر هم داره کارت ملک رو میبینه اطلاعات بیشتری بتونه دریافت کنه . خب میخواهیم تا دوتا قسمت رو در این بخش پیاده کنیم . اول قسمت مربوط به لوکیشن هست . از نظر تجربه کاربری و بحث UX ، اگر موقعیت در همین قسمت نشون داده بشه خیی بهتر هست . برای مثال در همین قسمت عبارت ” آذربایجان شرقی ، تبریز ” نوشته بشه .

قسمت دومی که میخواهیم در پایین لوکیشن برای ما نشون داد بشه بخش نمایش مختصر اطلاعاته مثلا با توجه به نوع ملک پارامتر هایی مثل ” اتاق خواب ، متراژ ” و … با یک آیکون خیلی قشنگ برای ما چاپ بشن . البته که این قسمت نیاز به برنامه نویسی داره و ما باید به شکلی خیلی حرفه ای این قسمت رو برنامه نویسی کنیم تا مدیر سایت مثل تمامی بخش هایی که براش تنظیم کردیم بتونه همین قسمت رو هم تنظیم کنه که چه آیتم هایی در داخل کارت نشون داده بشه و یا چه تعداد باشه . پس همراه ما باشید تا این بخش رو هم طراحی کنیم و در جلسات بعدی برنامه نویسی اونرو هم تکمیل کنیم .

سئو 90