جلسه صد – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش )

نکته این جلسه : رسپانسیو سایت را همیشه پس از اتمامی نهایی همه صفحات سایت تنظیم کنید .

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 100 این دوره خیلی خوش اومدین . خوشحالیم که با قدرت تونستیم تا جلسه صدم از این دوره آموزشی فوق العاده رو به همراه شما پیش بیاریم . خب در این جلسه ما چند تا کار اساسی داریم که یکی از بخش ها خیلی اساسی تره .

اولین قسمتی که قصد داریم تا تکمیل کنیم بخش مربوط به نمایش ابزارک توضیحات در فوتر سایت هست . اگر دقت کرده باشید ما در قسمت فوتر 3 تا منو داشتیم که همشون داینامیک شدند . اما قسمتی که در سمت چپ برای توضیحات مد نظر داشتیم هنوز تکمیل نشده . در این جلسه ابزارک مربوط به این بخش رو هم برنامه نویسی خواهیم کرد تا فوتر سایت هم تماما تکمیل بشه .

بعد از انجام این قسمت ، یک کار اساسی در سایت خواهیم کرد که قسمت مربوط به لیست بندی فایل Style.css سایت هست . به عنوان یک طراح حرفه ای باید این قسمت رو حتما در پروژه هاتون انجام بدین تا خوانایی و سرعت عیب یابی در فایل استایل بالاتر بره .

خب بعد از آموزش این قسمت خواهیم رفت سراغ قسمت مهمی که برای سایت ما خیلی نیازه و اون هم قسمت رسپانسیو سایت هست . هم در این جلسه و هم در جلسه بعد یعنی در طی دو جلسه رسپانسیو سایت رو با هم تکمیل خواهیم کرد . البته پروژه ما خیلی بزرگه و صفحات زیادی هم داره و ما سعی کردیم تا به کمک بوت استرپ 80% از ساختار کل رسپانسیو رو ایجاد کنیم و هر جا نیاز بود به کمک دستورات مدیا خودمون تغییرات لازم رو اعمال کنیم . پس برای تکمیل این قسمت همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی سایت املاک در وب فارسی