حرفه‌ای ترین آموزش طراحی سایت املاک – جلسه اول ( رایگان )

جلسه اول رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : همیشه تحلیل مناسب انجام بدید و تصاویر کلی از قالب ها در ذهنتون ایجاد کنید . هیچوقت کپی نکنید !

دوستان عزیز سلام ، درنهایت اولین جلسه از آموزش طراحی سایت املاک رو باهم شروع کردیم . دوره ای که خیلی وقت بود نوید اون رو داده بودیم و می خواستیم که هر چه زود تر دوره رو شروع کنیم .این اولین جلسه از آموزش ما هستش و اگر هم در سرفصل های اصلی دوره مطالعه کرده باشید در این جلسه موضوع آموزش بررسی ساختار قالب های املاک هستش . دوستان قالب های املاک به دلیل اینکه زمینه فعالیتشون در طیف گسترده ای روی املاک هستش برخی دوستان تصور می کنند که بخش های خدمات و اخبار و مقالات در این قالب ها نباید باشه و صرفا صفحه اول برای نمایش املاک طراحی بشه .

دوستان ما در همین جلسه ، چند پیش نمایش از قالب های املاک رو صرفا بررسی می کنیم تا یک دید کلی داشته باشیم و بدونیم که داخل وب سایت املاک خودمون چه بخش هایی رو می تونیم داشته باشیم .
طراحی قالب ما در این بخش کاملا بداهه هستش و ما از هیچ سایتی ، طرحی رو کپی نمی کنیم و تماما با طرحی که در ذهن طراح قالب هست پیش میریم و یک قالب خیلی شیک رو باهم طراحی می کنیم . ضمن اینکه ما سعی کردیم که قالب رو از همون ابتدا با شما طراحی کنیم تا اگر هم موردی در حین طراحی پیش بیاد اون هارو با هم حل کنیم و نکات بیشتری یاد بگیریم .

البته که نکته مهم این هست که ما طبق همه اموزش ها دوست داریم تا نظرات شما دوستان عزیز رو در رابطه با نحوه آموزش بدونیم و اگر بخش خاصی مورد نظر شما هست اون رو هم به قالب اصلی سایتمون اضافه کنیم . حتما برای بهبود آموزش ها نظرات خودتون رو برای ما به اشتراک بگذارید .

دوستان در این جلسه ما 3 قالب املاک زیبا رو با هم مورد بررسی قرار دادیم و دید کاملی نسبت یه آیتم هایی که میتونیم در صفحه اصلی سایت به کاربران ارائه کنیم بدست میاریم . ضمن اینکه حتما توجه داریم تا قالب ما یک قالب شیک ، زیبا و کاربر پسند باشه تا بتونیم هر چه بهتر توانایی های خودمون رو در طراحی قالب نشون بدیم .