جلسه نهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان و دانشجویان عزیز وب سایت سئو 90 سلام . به جلسه نهم ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد طراحی وب سایت فروشگاه فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . در این قسمت سعی داریم تا صفحه اصلی وب سایت رو تموم کنیم و از جلسه بعدی وارد طراحی قسمت های داخلی سایت بشیم .

در این قسمت از دوره آموزشی پروژه محور در سایت ، قصد داریم تا بخش نمایش آخرین محصولات یا همون جدیدترین محصولات رو با هم تکمیل کنیم . استایل این بخش مشابه با قسمت مربوط به محصولات ویژه بود اما در این جلسه یک استایل خطی و افقی برای این بخش تنظیم خواهد شد . البته که استایل ابن بخش کمی مشابه به حالت قبلی وب سایت خود ما هست که خیلی شیک هست و ما گاهی اوقات برای جذابیت بیشتر ، این قالب رو برای این محصولاتمون استفاده می کنیم و تغییر میدیم .

یکی دیگه از بخش هایی که در سایت ما هنوز مونده و تکمیل نشده قسمت فوتر و انتهایی سایت هست که هنوز استارت نزدیم . در این جلسه علاوه بر اینکه این قسمت رو استارت میزنیم ، به شکل کامل هم تکمیلش می کنیم تا قالب کلی صفحه اصلی ما به شکل کامل تموم بشه و مشکلی هم بعدا نداشته باشیم تا انشالله از جلسه بعدی وارد طراحی صفحات داخلی بشیم و کم کم تمام صفحات داخلی رو هم تکمیل کنیم و نهایتا وارد قسمت های برنامه نویسی بشیم .

بخش فوتر یکی از قسمت های مهم در سایت هست که البته سعی کنید ساده اما کاربردی باشه تا کاربران بتونن اطلاعات خوبی از قسمت فوتر دریافت کنن . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا صفحه اصلی سایتمون رو تکمیل کنیم . با تشکر سئو 90