جلسه هشتم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز سلام امیدوارم پر از انرژی باشید . به جلسه هشتم ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید .

در این قسمت از دوره یک تغییر در وب  سایت خواهیم داشت . در جلسه گذشته یکی از کاربران محترم از ما درخواست کرده بودند که بخش مربوط به قسمت نمایش پرفروش ترین محصولات رو تغییر بدیم و استایل متفاوتی برای اون بخش تنظیم کنیم . ما در کمال احترام به نظر این کاربر محترم سایتمون ، در این جلسه یک تحول اساسی در این قسمت ایجاد می کنیم و قسمتی که پرفروش ترین محصولات در داخل اون نمایش داده میشد رو به سه قسمت تقسیم می کنیم که بخشی مربوط به نمایش پرفروش ترین محصولات ، و دو قسمت دیگه مربوط به بخش نمایش محصولاتی از دسته بندی ها خاص باشه که در قسمت برنامه نویسی توسط یک ابزارک اختصاصی برنامه نویسی خواهد شد .

استایل این بخش را سعی کردیم تا شیک طراحی کنیم و استایل جذابی برای این قسمت داشته باشیم . قسمتی که مربوط به نمایش محصولات از دسته بندی خاصی هستند همانطور که گفتیم توسط برنامه نویسی ابزارک به شما آموزش داده خواهد شد که در این دوره شما با نحوه نوشتن یک ویجت اختصاصی که آیتم های یک بخش رو تماما کنترل کنه آشنا خواهید شد .

با توجه به همین موضوع آموزش ویجت ها در وردپرس که اصطلاحا برنامه نویسی ابزارک هم گفته میشه ، طراحی این قسمت رو کلا تغییر میدیم تا بتونیم در طی این دوره ، آموزش برنامه نویسی ابزارک هارو هم به شما آموزش بدیم تا بتونید با قدرت برای هربخشی که نیاز داشتید خودتون ابزارک برنامه نویسی کنید که یکی از بخش های فوق العاده مهم در وب سایت فروشگاه فایل خواهد بود .