30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفتم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این قسمت از دوره ، قسمتی رو با هم طراحی خواهیم کرد ، تحت عنوان قسمت مجله خبری که همون قسمت نمایش آخرین اخبار و مقالات در سایت خواهد بود

جلسه هفتم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز سلام امیدوارم پر از انرژی باشید . به جلسه هفتم ، از دوره پروژه محور طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . امیدوارم تا این بخش خیلی خوب با ما پیش اومده باشید و قالبتون رو هم به ما رسونده باشید .

در این قسمت از دوره ، قسمتی رو با هم طراحی خواهیم کرد تحت عنوان قسمت مجله خبری که همون قسمت نمایش آخرین اخبار و مقالات در سایت خواهد بود . اگر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا باشید حتما با قسمت نوشته ها آشنایی مختصری دارید . درواقع این بخش برای داینامیک کردن قسمت نوشته ها در صفحه اصلی خواهد بود .

برای این بخش ما یک استایل ساده در نظر داریم و نمی خواهیم که این قسمت بسیار شلوغ باشه . نه اینکه این قسمت برای ما خیلی مهم نباشد اما با توجه به استایل کلی قالب ، استایل این قسمت رو طراحی خواهیم کرد . ما در همه وب سایت ها باید توجه خاصی به بخش نوشته ها داشته باشیم چرا که برای زنده نگه داشتن وب سایت ما ، این بخش باید مورد توجه باشد .  این بخش را بسته به سلیقه خودتون می تونید در قالب اسلایدر طراحی کنید . اسلایدر Owl که در ابتدای سایت استفاده کرده بودیم برای این قسمت هم میتونه کاربرد داشته باشد اما تصمیم گرفتیم که فعلا این قسمت رو با کمک ستون بندی های بوت استرپ طراحی کنیم .

استفاده از رنگ سازمانی استاندارد و همچنین رعایت اصول در طراحی قالب باید به گونه باشه که چارچوب کلی سایت ما حفظ بشه و کاربر خودش رو در یک محیط شاخص تصور کنه . به گونه ای نباشه که استفاده از المان های متفاوت فضای کلی سایت رو از حالت اصلی خودش خارج کنه .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این بخش هم تکمیل بشه .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید