30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه ششم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این قسمت از دوره ، طراحی بخش آخرین دوره ها رو با هم خواهیم داشت و همچنین بخش خدمات را هم طراحی خواهیم نمود

جلسه ششم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز سلام و عرض ادب . به ایستگاه 6 ، از دوره پروژه محور طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . امیدوارم تا این بخش خیلی خوب با ما پیش اومده باشید و قالبتون رو هم به ما رسونده باشید .

در این قسمت از دوره ، طراحی بخش آخرین دوره ها رو با هم خواهیم داشت . بخش مربوط به دوره های ویژه در جلسه قبل به اتمام رسید و ما تقریبا قسمت بالایی سایت رو به شکلی خیلی زیبا طراحی کردیم . در این جلسه طراحی بخش آخرین دوره ها را استارت خواهیم زد و این قسمت هم یکی از بخش هایی هست که در سایت برای ما لازم هست . جدیدترین محصولاتی که در سایت ارسال می شوند همیشه برای کاربران جالب هستند .

البته ما بخش دیگری را هم در این جلسه پیاده می کنیم به شکل کامل که مربوط به قسمت خدمات هستند و چند آیتم که معرفی خدمات ویژه در سایت هستند رو در این قسمت قرار خواهیم داد .

البته در دوره اشاره کردیم که فعلا با قسمت های رسپانسیو کار نداریم و سایت را برای حالت نمایشگر های بزرگ طراحی می کنیم و در انتهای دوره ، همانند همه دوره ها ، بخش رسپانسیو را به اتمام خواهیم رساند . در هر وب سایتی باید بخشی را داشت تا کاربران بتونن با اون قسمت تعامل کنند . مثلا قسمت آخرین مطالب همانند آخرین محصولات در سایت از جمله بخش های شاخص هستند . صرفا طراحی سایت نباید به منظور زیبایی سایت باشد بلکه باید متناسب با تجربه کاربری ، المان ها را در صفحه قرار داد ، تا هم دسترسی کاربر به آنها به گونه ای باشد که بتواند سریع به نتیجه برسد و هم اینکه جلوه خوبی هم برای جذب مخاطب داشته باشد .

پس در این قسمت هم برای تکمیل تر شدن قالب سایتمون همراه ما باشید . باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید