جلسه پنجم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( رایگان )

دوستان عزیز سلام و عرض ادب . به قسمت پنجم از دوره پروژه محور طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . امیدوارم تا این بخش خیلی خوب با ما پیش اومده باشید .

در این قسمت از دوره ادامه آموزش جلسه قبلی رو پیش میبریم . ما در جلسه قبل بخش محصولات ویژه رو با هم در قالب یک اسلایدر پیاده کردیم اما در این جلسه این بخش رو تکمیل می کنیم . قالب کلی این قسمت رو قصد داریم تا قشنگ تر و جذاب تر پیاده کنیم . البته در این جلسه دوتا بخش دیگه رو هم تکمیل خواهیم کرد .

یکی از مهم ترین بخش هایی که خودمون هم کدنویسی اونرو انجام خواهیم داد ، قسمت مربوط به جستجو در سایت هست که به کمک کدنویسی جی کوئری این قسمت رو در قالب 3 خط پیاده می کنیم و یا همین 3 خط کد ، یک افکت خیلی زیبا و جذاب برای بخش جستجو در سایت ایجاد می کنیم . یکی از بخش هایی هم که در این جلسه تکمیل خواهیم کرد ، قسمت مربوط به منو های اصلی سایت هست که البته ما ساختار کلی اونرو در جلسه اول پیاده کرده بودیم .

در این جلسه مقداری فقط روی افکت این منو کار می کنیم و به کمک After و Before ها افکت خیلی جذاب تری به این قسمت خواهیم داد . شما در طی طراحی قالب سایت ممکنه یک لحظه ، طرحی به ذهن شما برسه . هروقت این طرح ها به ذهن شما رسید سریعا اونرو پباده کنید تا بعدا از یادتون نره . البته که قالب ما یک طراحی خیلی اختصاصی داره و در ذهن خودمون طرح رو پیاده می کنیم . در یک جلسه از دوره ، طبق روال دوره هامون ، یک بازبینی کلی روی قالب انجام میدیم و سپس وارد برنامه نویسی میشیم . پس در این جلسه هم همراه ما باشید .