30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهارم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این قسمت برای اولین بار ، با نحوه کار یکی از پلاگین های جی کوئری که فوق العاده کاربردی هست و اسلایدر زیبایی در اختیار ما قرار میده آشنا خواهیم شد .

جلسه چهارم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( رایگان )

دوستان سلام . به قسمت چهارم از دوره پروژه محور طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . دوستان عزیز 3 جلسه خیلی خوب رو با هم پیش سر گذاشتیم و داریم قدم به قدم قالب سایتمون رو تکمیل می کنیم . در جلسه قبلی بخش مربوط به محصولات ویژه در ابتدای سایت رو با هم طراحی کردیم و قول داده بودیم که در این جلسه یک اسلایدر هم به این قسمت اضافه خواهیم کرد تا جلوه فوق العاده قشنگ تری به این بخش داده بشه و کار ما تکمیل تر بشه .

در این قسمت برای اولین بار ، با نحوه کار یکی از پلاگین های جی کوئری که فوق العاده کاربردی هست و اسلایدر زیبایی در اختیار ما میذاره آشنا خواهیم شد . جی کوئری پلاگین های خیلی فوق العاده ای داره که معمولا کار کردن با اونها خیلی راحت هست و در این بخش هم ما با اسلایدر Owl کار خواهیم کرد و شما یاد میگیرد که به چه شکلی این پلاگین رو روی پروژه تون استفاده کنید .

استفاده کردن از پلاگین های جی کوئری راه و روش خودشون رو داره که در این جلسه یکبار برای همیشه یاد میگیرید و ماهیت پلاگین هم برای شما روشن میشه . بعد از فعال کردن این اسلایدر ، چند نکته خیلی مهم هم در مورد اون وجود داره که جزو نکات مهم هستند و بسیاری از دوستان به دلیل عدم اگاهی از این نکات ، نمیتونن از این اسلایدر در قالب ها و وب سایت هاشون استفاده کنن . پس در این جلسه همراه ما باشید تا این بخش خیلی زیبا و کاربردی رو با هم تکمیل کنیم و بریم سراغ تکمیل ادامه صفحه اصلی سایتمون .

با تشکر سئو 90 | دوره آموزشی طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و EDD

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید