30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سوم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه یکی از بخش های اصلی سایت رو با هم استارت میزنیم که بخش مربوط به نمایش دوره ها یا محصولات ویژه در سایت هست

جلسه سوم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( رایگان )

دوستان سلام . به قسمت سوم از دوره 0 تا 100 طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . در جلسه قبل ، با هم یک منو فوق العاده برای سایتمون ساختیم و شما یکبار برای همیشه آموزش دیدین که به چه شکلی برای تمامی وب سایت ها ، منو هایی با بی نهایت سطح طراحی کنید . در قسمت های برنامه نویسی هم ، ما هیچ مشکلی نخواهیم داشت و همین منو رو داینامیک خواهیم کرد .

در این جلسه یکی از بخش های اصلی سایت رو با هم استارت میزنیم که بخش مربوط به نمایش دوره ها یا محصولات ویژه در سایت هست . برای طراحی این بخش ، ما در جلسه بعدی یک اسلایدر هم تنظیم خواهیم کرد اما در این جلسه ساختار و استایل بندی کلی این بخش رو با هم طراحی خواهیم کرد . ما در این وب سایت قصد داریم تا حداکثر بخش هایی که میشه در یک فروشگاه فایل داشت رو با شما پیاده کنیم .

برای مثال بخش هایی مثل محصولات پیشنهادی ، محصولاتی از یک دسته خاص ، آخرین محصولات و … که برای هرکدوم می تونیم برنامه نویسی خاصی رو پیاده کنیم . در این جلسه این قسمت رو تا حد زیادی پیش خواهیم برد و البته در جلسه بعد با یک اسلایدر خیلی فوق العاده این قسمت رو جذاب تر خواهیم کرد . ما در این قالب در ایتدای سایت از اسلایدر های بزرگ استفاده نمی کنیم چون به نطر من بخش زیادی از ابتدای صفحه رو بیخود اشغال می کنه و میشه بجای اون قسمت های خیلی قشنگ تر و کاربردی تری رو در سایت طراحی کرد .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این قسمت رو طراحی کنیم . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید