جلسه بیست و هفتم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

جلسه بیست و هفتم رو با قدرت شروع کنید ! خرید آنلاین این دوره

با سلام خدمت دوستان عزیز و دانشجو های دوره جذاب فروشگاه فایل آنلاین . به جلسه 28 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . خب تا این جلسه خیلی خوب بخش های پایه سایت رو با هم تکمیل کردیم . کم کم بخش های پایه سایت داره تموم میشه و در چند جلسه آینده وارد برنامه نویسی فروشگاه خواهیم شد .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در این جلسه از آموزش ، یکی از قسمت های جالب که معمولا هم با افزونه پیاده میشن رو با هم بدون افزونه کدنویسی می کنیم . قسمتی که قراره برنامه نویسی بشه قسمت مربوط به نمایش پست های مرتبط هست . بخش مطالب مرتبط یکی از قسمت های خیلی مهم هست که در سئو هم تاثیر غیر مستقم داره . چرا میگیم تاثیر غیر مستقیم به این دلیل که ایجاد بخش مطالب مرتبط خودش به تنهایی باعث بالا اومدن ما در نتایج جستجو نمیشه اما وقتی کاربر وارد یکی از مطالب سایت میشه و یکی از مطالب مرتبط که براش جذاب هست رو میخونه ، مدت زمان بیشتری در سایت میمونه .

هر اندازه که کاربر مدت زمان زیادی در سایت ما بمونه ، به همون اندازه سایت ما معتبر تر و مفید تر هست و در نتیجه در نتایح بالاتر خواهیم رفت .به همین دلیل از لحاظ سئو و تجربه کاربری این قسمت لازمه تا در بخش هایی که مطالب رو داریم نشون میدیم یعنی همون صفحه جزئیات مطالب ، برنامه نویسی بشه .

این قسمت همونطور که گفتیم توسط کدنویسی خیلی حرفه ای انحام میشه و ما نیاز به هیچ افزونه ای نداریم . مطابق با سلیقه خودمون و دقیقا مطابق با طرحی که دلمون میخواد این قسمت رو در داخل سایتمون برنامه نویسی می کنیم .

نهایتا در این جلسه از حلقه های ترجمه هم استفاده خواهیم کرد تا متون داخل سایت ما قابل ترجمه برای سایر زبان ها هم باشه و بعد از این امیدوارم که از جلسه بعدی بتونیم وارد برنامه نویسی بخش های فروشگاه بشیم . پس همراه ما باشید .