جلسه بیست و هفتم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

با سلام خدمت دوستان عزیز و دانشجو های دوره جذاب فروشگاه فایل آنلاین . به جلسه 27 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . خب تا این جلسه که استقبال دانشجو های دوره بسیار عالی بوده و تا این جلسه هنوز مشکل یا موردی پیش نیومده که به ما اطلاع بدن و خیلی خوشحالیم که بازخورد های خوبی هم از شما دریافت می کنیم و همین باعث دلگرمی ما هست .

در این جلسه از آموزش ، ما دوتا قسمت اساسی داریم . خب همونطور که حتما میدونین ما در داخل داشبورد بخش برگه هارو داریم و در چند جلسه قبل هم باهاشون کار کردیم . خب فعلا که قالب مربوط به برگه هارو با هم برنامه نویسی نکردیم .

پس در این جلسه میریم سراغ برنامه نویسی قسمت مربوط به نمایش محتوای برگه ها . برنامه نویسی این قسمت رو خیلی سریع با هم انجام خواهیم داد به این علت که شما دیگه خیلی راحت این بخش هارو میتونید کدنویسی کنید .

قسمت بعدی آموزش ، که دوراقع مهم ترین بخش در این جلسه ما هست ، بخش مربوط به برنامه نویسی برگه های اختصاصی در سایت هست . شما حتما تاکنون داخل سایت ها دیدن که صفحات ورود ثبت نام یا صفحات لندینگ ، استایل و ظاهری متفاوت با بقیه برگه ها در سایت دارند . خب این کار در داخل سایت های ما هم تماما امکان پذیره . ما در داخل این دوره خودمون همچنین صفحاتی داریم و در این جلسه نحوه آماده سازی صفحات اختصاصی رو باهم آموزش میبینیم ، تا هر زمان که در داخل هر وب سایتی ، خواستیم صفحاتی با استایل و ظاهر متفاوت و همچنین کاربری متفاوت داشته باشیم خیلی راحت اونهارو ایجاد کنیم و در وردپرس تنظیم کنیم . خب پس در این جلسه بسیار مهم همراه ما باشید . با تشکر