30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و ششم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه کدنویسی جستوی مطالب ، صفحات دسته بندی مطالب ، صفحه برچسب مطالب ، و نهایتا صفحه مربوط به اخبار و مقالات انجام خواهد شد .

جلسه بیست و ششم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

با سلام خدمت دوستان عزیز و دانشجو های دوره جذاب فروشگاه فایل آنلاین . به جلسه 26 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم و خوشحالیم که در کنار شما هستیم . خب امیدواریم که در 25 جلسه قبلی خیلی خوب آموزش هارو برای خودتون تمرین کرده باشید و سایتتون رو به پای ما رسونده باشید . البته دانشجوهای زرنگ شاید از ما جلو هم زدن . خب در این جلسه وارد یکی دیگه از بخش های مهم در قسمت کدنویسی پایه قالب های وردپرسی میشیم .

در این جلسه ما می خواهیم با 1 تیر 4 تا نشان بزنیم . صفحاتی در داخل قالب وردپرس ما در قسمت پایه هنوز تکمیل نشدن که باید اونهارو هم برنامه نویسی کنیم . صفحاتی مثل نتایج جستوی مطالب ، صفحات دسته بندی مطالب ، صفحه برچسب مطالب ، و نهایتا صفحه مربوط به اخبار و مقالات که البته در جلسه قبل تا حدودی روی صفحه اخبار و مقالات کار کردیم .

دوستان عزیزم ما در داخل این قسمت های توضیح دوره ، سعی می کنیم تا مختصر شرحی از اونچه که داخل دوره اتفاق خواهد افتاد رو به شما توضیح بدیم و دیگه وارد بخش های خیلی جزئی نمیشیم . مثلا جلسه قبلی ما قسمت برنامه نویسی صفحه بندی در داخل صفحه اخبار رو آموزش دادیم و گفتیم که خیلی  راحت با کمی دقت میتونیم بخش صفحه بدی و Pagination رو در سایت فعال کنیم . یا مثلا در داخل این جلسه علاوه بر برنامه نویسی 4 تا صفحه که در بالا اشاره شد صفحه 404 هم برنامه نویسی خواهد شد . در هر جلسه قسمت های زیادی به شما آموزش داده میشه که فقط مهم ترین بخش هایی که توی اون جلسه اتفاق می افتن در اینجا برای شما شرح داده میشن .

دز این جلسه هم همراه ما باشید تا کد نویسی این 4 بخش رو خیلی سریع با یک روش تکنیکی با هم پیاده کنیم . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید