30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و پنجم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه برنامه نویسی قسمت مجله خبری در سایت انجام خواهد شد و یکی از بخش های مهم سلسله مراتب صفحات در وردپرس آموزش داده خواهد شد .

جلسه بیست و پنجم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز و دانشجو های دوره ، به جلسه 25 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . دوستان خوبم در این جلسه ما دوتا قسمت خیلی مهم داریم که خواهشمندم حتما در این جلسه دقت کافی رو به دوره داشته باشید به این دلیل که یکی از بخش های مهم در قالب ما طبق اصول وردپرس تغییر خواهد کرد که باید هم تغییر بکنه و این قسمت نیازمند دقت هست . البته نه اینکه این بخش خیلی سخته اما شما به عنوان برنامه نویس فالب های وردپرسی باید با این قسمت بخوبی آشنا باشید و ماهیت اون رو درک کنید .

خب دوستان ، در جلسه گذشته که کار با بخش WP_Query رو یاد گرفتید ، در این جلسه هم از همین بخش استفاده می کنیم و قبل از هرچیزی یکی از قسمت های مهم در سایت رو باهم برنامه نویسی می کنیم که بخش مربوط به برنامه نویسی قسمت مجله خبری هست که در انتهای صفحه اصلی و در بخش قبل از فوتر با هم طراحی کرده بودیم . در این جلسه قصد داریم تا این قسمت رو کاملا داینامیک کنیم و مطالب و محتوای این قسمت کاملا داینامیک بشن .

بعد از ابنکه با قسمت WP_Query کار کردیم میریم سراغ اون بخش مهم که بهتون گفتم .

این قسمت درواقع آموزش بخش سلسله مراتب صفحات اصلی در وردپرس هست که از لحاظ فنی و برنامه نویسی بسیار مهمه . اگر شما کاری که در این جلسه انجام میدیم رو خیلی خوب درک کنید خیلی راحت میتونید به یکی از قسمت های وردپرس که معمولا همه با اون مشکل دارن مسلط بشید . خیلی از دوستان وقتی قالب ها رو دانلود می کنن یا خزیداری می کنند ، نمیتونن عین همون دمو قالب رو بسازن ، به این دلیل که آموزشی که در این جلسه خدمت شما ارائه خواهد شد رو نمیدونن . اما شما در این جلسه یاد خواهید گرفت تا قالب شما هم کاملا استاندارد باشه . پس همراه ما باشید .

با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید