30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و چهارم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : این جلسه آموزش یکی از بخش های بسیار مهم به نام قسمت WP_Query در وردپرس هست که برای بخش های بعدی بسیار مهم و حیاتی هست .

جلسه بیست و چهارم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز و دانشجو های دوره ، به جلسه 24 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . خب همونطور که در جریان هستید داریم کم کم جلسات برنامه نویسی قالب وردپرس رو با هم پیش مییریم و سایت فروشگاه فایل خودمون در تمامی فاز های مورد نیاز تکمیل می کنیم . جلسه قبلی در مورد ابزارک ها در سایت با هم صحت کردیم و آموزش های مربوط به بخش ابزاک ها رو خدمتتون ارائه کردیم .

خب دوستان عزیز در این جلسه یکی از قسمت های فوق مهم در قالب های وردپرس و آموزش های وردپرسی رو با هم یاد خواهیم گرفت .

این قسمت اسمش WP_Query هست . ما روی این WP_Query خیلی حرف ها و خیلی کار ها داریم . WP_Query یکی از قلب های تپنده در قالب های وردپرس هست و من همیشه در آموزش ها خدمت دوتان عرض می کنم که فایل فانکشنز قلب وب سایت ما هست و دقیقا هم همینطوره اما اگر بخواهیم یکی دیگر از بخش های حیاتی قالب های وردپرس رو براتون معرفی کنیم اون هم بخش WP_Query  هست که به کمک اون قادر هستیم تا هر نقشی رو به قسمت هایی که میخواییم بپوشونیم .

منظور از نقش این هست که میتونیم تحت شرایط خاص رفتار های خصی داشته باشیم . این رفتار ها و نقش ها در روی پست های وب سایت ما اعمال میشن . البته منظور از پست تنها بخش نوشته ها نیستن . این پست ها ممکنه بخش نوشته ها باشن ، بخش برگه ها ، بخش محصولات ، بخش نمونه کارها و هر قسمتی که ماهیت اون پست هست . توسط WP_Query قادر هستیم تا پست هایی که نیاز داریم رو تحت هر شرایط که لازمه در داخل سایت نشون بدیم . مثلا پست هایی از یک دسنه بندی خاصی رو لود بکنیم یا پست هایی از یک نویسنده خاص یا مثلا پست هایی که در یک دسته بندی خاص نیستن و …

حرف در مورد بخش WP_Query بسیار زیاده برای یادگیری دقیق و کامل این قسمت همراه ما باشید در این جلسه . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید