جلسه بیست و سوم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

جلسه بیست و سوم رو با قدرت شروع کنید ! خرید آنلاین این دوره

دوستان عزیز و دانشجو های دوره ، به جلسه 23 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . هر جلسه ای که از آموزش تموم میشه ما خوشحال تر هستیم که در حال انتقال اطلاعات به شما عزیزان هستیم و خوشحالیم که وب سایت های شما در حال رشد و توسعه هستند .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

خب دوستان عزیز در جلسه قبل بخش های بسیار زیادی از صفحه جزئیات مطالب رو با هم برنامه نویسی کردیم و مختصر بخش هایی هم مونده که در ابتدای این جلسه اونهارو هم با هم تکمیل می کنیم . قسمت هایی داشتیم در قالب ساید بار ها در داخل صفحه جزئیات مطالب که در این جلسه شما با برنامه نویسی و داینامیک کردن این بخش ها کاملا آشنا خواهید شد .

اصطلاحا این نوع قسمت ها در داخل وردپرس با نام های مختلفی همچون سایدبار ، ابزارک و ویجت شناخته میشن که ما فعلا بهشون میگیم ابزارک . وردپرس خودش تعداد مشخصی ابزارک در اختیار ما قرار میده که ما باید برای نمایش اون ابزارک ها و استفاده از اونها یک محل نمایش تعیین کنیم که تعیین این محل نمایش با کدنویسی انحام میشه .

توجه داشته باشید که ما عملا خودمون ابزارکی نخواهیم نوشت و فقط برای ابزارک هایی که داخل وردپرس هستند یک محل نمایش کدنویسی خواهیم کرد . اینکه خودمون هم ابزارک برنامه نویسی کنیم کاملا امکان داره و می تونیم ابزارک هایی که خودمون برنامه نویسی کردیم به بخش ابزارک های وردپرس اضافه کنیم . اما ابزارک نویسی خودش یک دوره بسیار تخصصی هست که برای این قسمت از وردپرس هم حتما در وب سایت سئو 90 یک دوره آموزشی خیلی خوب ضبط خواهد شد و زمان اون هم خیلی دور نیست . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا کار با بخش ابزارک ها در وردپرس رو یاد بگیریم .