30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و دوم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه از آموزش وارد برنامه نویسی صفحه جزئیات مطالب خواهیم شد و کدنویسی تمامی بخش های موجود در صفحه جزئیات رو با هم یاد خواهیم گرفت .

جلسه بیست و دوم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90 . به جلسه 22 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . انشالله که تا این جلسه خیلی خوب پیش اومده باشین و در دوره مشکلی نداشته باشید . در هر بخشی از دوره که سوال یا مشکلی داشتید حتما در جلسه مربوط به همان قسمت برای ما ذکر کنید تا رفع اشکال انجام بشه .

خب جلسه قبلی که منو هارو با هم کار کرده بودیم و شما انشالله که برنامه نویسی منو ها و داینامیک کردن منو ها در سایت رو بخوبی یاد گرفتین . در هر جلسه ای که نیاز بود حتما تمرین کافی داشته باشید و اصلا در خوندن جلسات بعدی عجله نکنید .

خب در این جلسه وارد کدنویسی یکی از بخش های خیلی مهم در سایت خواهیم شد که برنامه نویسی صفحه مربوط به جزئیات مطالب هست . صفحه ای که در قسمت های طراحی با هم خیلی شیک برای نمایش جزئیات مطالب طراحی کردیم قراره در این جلسه کاملا جان دار بشه و بخش هایی که داخلش تنظیم رکرده بودیم همگی داینامیک بشن .

همونطور که قبلا هم گفته شده ما آموزش رو از قسمت های پایه شروع کردیم به این دلیل که در جلسات مربوط به برنامه نویسی فروشگاه فایل ، تمامی این قسمت های برای ما نیاز هستند و یادگیری مناسب این بخش ها ؛ کار شما رو در قسمت های برنامه نویسی فروشگاه بسیار راحت خواهد کرد . شاید الان بگید چه ربطی داره اما وقتی به برنامه نویسی مثلا صفحه جزئیات دانلود رسیدیم خودتون خواهید فهمید . خب پس در این جلسه خیلی جذاب هم همراه ما باشید تا دانش خودتون رو در زمینه برنامه نویسی قالب های وردپرسی باز هم افزایش بدید .

با تشکر و قدردانی از دانشجویان محترم دوره ، گروه آموزشی سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید