جلسه بیست و یکم- آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90 . به قسمت 21 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم . امیدوارم تا این جلسه از دوره آموزشی رو خیلی با فدرت و انرژی پیش اومده باشین و بخش هایی که به شما توسط مدرس آموزش داده شده رو خیلی خوب یاد گرفته باشید و روی سیستم خودتون هم پیاده کرده باشید . مجدد ذکر می کنیم که در هر قسمت از آموزش که مشکل داشتید حتما در بخش مربوط به همون جلسه برای ما ذکر کنید تا رفع مشکل بشه .

در این جلسه کار با بخش منو ها در سایت رو آغاز خواهیم کرد . بخش منو ها یکی از قسمت های بسیار مهم در هر سایت هستند که عملا بدون اونها ما دسترسی یه بسیاری از بخش های سایت رو نخواهیم داشت . منو ها اساس دسترسی ما به همه جای سایت هستند . ما قبلا 4 تا منو در داخل سایت با هم طراحی کرده بودیم که یکی مربوط به منو اصلی سایت بود و سه تا هم منو در قسمت فوتر داشتیم که در این جلسه شما خیلی خوب و حرفه ای یاد خواهید گرفت که به چه شکلی منو های سایت رو برای خودتون داینامیک بکنید و هر چی که منو در داخل سایت دارید توسط قسمت منو های وردپرس کنترل بشن .

هنگام برنامه نویسی اینگونه بخش ها دوستانی که آشنایی خیلی زیادی با طراحی و برنامه نویسی قالب های وردپرس ندارند مطمئنم که بسیار لذت می برند چون زمانی که خود ما این قسمت هارو داشتیم به روش های تجربی یاد میگرفتیم خیلی لذت میبردیم و سعی می کنیم خودمون هم با لذت این بخش ها رو به شما آموزش بدیم .

امیدواریم تمامی جلسات ما برای شما خیلی خیلی مفید باشه . پس در این قسمت هم همراه ما باشید تا برنامه نویسی انواع منو در وردپرس رو بخوبی یاد بگیرید . سئو 90