جلسه بیستم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90 . به قسمت 20 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd رسیدیم و کم کم داریم جلسات رو جذاب تر پشت سر می گذاریم . خب در دو جلسه قبل که سرمون گرمم شد به نصب وردپرس و معرفی قالبی که نوشتیم به این سیستم . خب در این جلسه می خواهیم یک مبحث خیلی مهم رو با هم برنامه نویسی کنیم که یادگیری تمام بخش های بعدی به همین قسمت بستگی داره و شدیدا هم تاکید کردیم که شش دانگ حواس در این جلسه جمع باشه تا بتونیم خیلی خوب این بخش رو یاد بگیریم .

در این جلسه کار با بخش هوک در وردپرس رو یاد خواهیم گرفت . اساس کار وردپرس و تمامی کارهایی که ما میتونیم در داخل سایت های وردپرسی انجام بدیم مستلزم این هستن که ما کار کردن با هوک هارو بلد باشیم . هوک ها یا اصطلاحا سیستم هوک این امکان رو به ما میده تا امکاناتی رو به وردپرس اضافه کنیم یا کم کنیم و یا اینکه امکانات موجود رو فیلتر کنیم .

بدون دونستن هوک ها و نحوه کار با اونها عملا ما شاید تنها 5% از سایت رو بتونیم تکمیل کنیم . هر بخش که نیاز هست تا به قالب و سایت اضافه بشه لازمه تا با هوک ها سرو کار داشته باشه . البته هوک ها در وردپرس به شکل خودکار تعریف شدن و ما از اونها استفده می کنیم . البته لازم به ذکره که خودمون هم میتونیم بسته به نیاز هوک هایی تعریف کنیم و از اونها استفاده کنیم  شما اگر آموزش وردپرس طراحی فروشگاه اینترنتی رو مشاهد کرده باشید حتما دیدین که خود سیستم ووکامرس یک عالم هوک تعریف کرده که ما از اونها استفاده می کنیم .

پس برای اینکه این جلسه بسیار مهم رو با ما پیش ببرید همراه ما باشید و اگر لازم بود این جلسه رو چندین بار برای خودتون تمرین کنید .