جلسه دوم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( رایگان )

دوستان سلام . به قسمت دوم از دوره 0 تا 100 طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . در جلسه قبل ، پایه اصلی وب سایتمون رو بنا کردیم و فایل های لازم برای این وب سایت رو دانلود و سازمان دهی کردیم . در این جلسه با یک چینش صحیح وارد طراحی قالب سایت خواهیم شد .

در این جلسه که دومین جلسه از دوره هست به عنوان بخش اول طراحی ، قسمت مربوط به منو اصلی وب سایت رو با هم طراحی خواهیم کرد . البته در تمامی وب سایت ها ، منو یک عضو جدایی ناپذیر هست ، و ما برای دسترسی به تمامی بخش های سایت به منو ها نیاز داریم . با توجه به اینکه قبلا هم آموزش طراحی منو چند سطحی با Css رو در بخش آموزش ها برای شما ارائه کردیم ، اما مطابق سرفصل های دوره در این جلسه از آموزش ، به شکل کامل طراحی منو چند سطحی با Css رو به شکل کامل و یکبار برای همشه یاد خواهید گرفت .

توجه داشته باشید روشی که به شما آموزش داده میشه برای بی نهایت سطوح منو کاربرد داره و تمام منوی اصلی وب سایت ما تنها با 40 خط کد ، طراحی خواهد شد . اگر شما تمامی قسمت های طراحی و برنامه نویسی را با دقت کامل پیش ببرید ، آموزش های بسیار زیادی را یاد خواهید گرفت که هم در طراحی و هم در بخش های برنامه نویسی شما را متحول خواهد گرفت .

در بخش های طراحی مطمئنا نکات خیلی خوب و کاربردی به شما آموزش داده خواهد شد . البته توجه داشته باشید که در هر بخشی از دوره که سوالی داشتید حتما در همان جلسه برای ما مطرح کنید تا پاسخ داده بشه . پس قسمت دوم رو هم با قدرت شروع کنید . با تشکر سئو 90