30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هجدهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه از آموزش ، به نصب وردپرس روی سیستم خواهیم پرداخت و اصطلاحا بخش مربوط به نصب وردپرس در روی کامپیوتر خودمون تکمیل میشه .

جلسه هجدهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90  به قسمت هجدهم ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد آموزش طراحی سایت فروش فایل با وردپرس و Edd خوش اومدین . در 17 جلسه گذشته سعی کردیم تا تمامی صفحاتی که برای وب سایت نیاز داشتیم رو به شکل کامل طراحی کنیم . البته اگر ویدئو آموزشی این دوره رو خیلی خوب مشاهده کرده باشید بهتون گفتیم که برخی قسمت هایی هستند که اونهارو در طی برنامه نویسی فروشگاه استایل دهی خواهیم کرد .

به این علت که برخی صفحات رو توسط کدهای افرونه EDD داخل سایت فراخوانی می کنیم و اگر از همین حالا که نمیدونیم خروجی اون کدها چی هستن براشون استایل بنویسیم خب برای ما بعدا دوباره کاری میشه . پس چند تا صفحه مثل صفحه ورود ثبت نام و حساب کاربری رو نگه داشتیم تا در بخش های برنامه نویسی فروشگاه مطابق با اونچه که به ما خروجی میده استایل دهی کنیم .

در این جلسه به سراغ نصب وردپرس خواهیم رفت . سیستم مدیریت محتوای وردپرس که کل سیستم وب سایت ما توسط این CMS مدیریت خواهد شد ، در این جلسه خیلی راحت و سریع روی سیستم ما نصب میشه و شما یکبار برای همیشه نحوه نصب صحیح این سیستم مدیریت محتوا رو یاد خواهید گرفت . اگر با نحوه کار با قسمت های مختلف این سیستم آشنایی ندارید که البته بعید میدونم ، میتونید از آموزش قدم اول وردپرس استفاده کنید که به شکل تماما رایگان و در 6 جلسه در مدت زمان حدودا 2 ساعت ، کار با تمامی قسمت های وردپرس رو به شما آموزش دادیم و یک آموزش بروز و کامل برای شروع کار با وردپرس هست به همین دلیل اسم این آموزش قدم اول هست .

برای برنامه نویسی یک فروشگاه فایل خیلی شیک و کامل با وردپرس حتما تا انتهای دوره همینطور پر انرژی با ما باشید تا گام به گام پس از این ، بخش های برنامه نویسی سایت رو پیش ببریم . ما اول قسمت های پایه وردپرس که پیش زمینه بسیار اساسی برای برنامه نویسی سایر بخش ها هستند رو با هم کار خواهیم کرد و بعد از اون وارد برنامه نویسی فروشگاه فایل خواهیم شد .

پس با ما باشید . سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید