30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شانزدهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه بخش دوم طراحی صفحه جزئیات مطالب را با هم پیش خواهیم برد و قسمت نمایش محتوای اصلی را هم تکمیل خواهیم کرد

جلسه شانزدهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90  به قسمت شانزدهم ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس رسیدیم . در جلسه قبل بخش سایدبار مربوط به صفحه جزئیات مطالب رو تا حد زیادی باهم پیش بردیم و یک استایل خیلی جذاب و امروزی برای این قسمت طراحی کردیم . در این جلسه قصد داریم تا وارد طراحی بخش محتوای اصلی بشیم .

همونطور که میدونید محتوای اصلی صفحه ما نیاز به بخش بیشتری برای معرفی داره به همین دلیل طراحی این قسمت باید بخوبی انجام بشه و جزئیات مطالب رو در بخش های مناسب نشون بدیم . البته که طراحی قالب ما تماما توسط خود ما اجرا میشه و طرحی از جایی الگو برداری نمیشه مگر گاها از وب سایت خود ما .

شما میتونید متناسب با سلیقه خودتون طراحی تمامی قسمت های سایتتون رو انجام بدین . مهم ترین قسمت برای ما در تمامی دوره ها ، یادگیری برنامه نویس قسمت های مختلف هست . بعد از اینکه شما یاد بگیرید که مثلا تعداد بازدید یک مطلب رو باید به چه شکلی نمایش بدید می تونید به راحتی این تعداد رو در هر جایی که دلتون خواست در قالب خودتون نمایش بدید . برخی از دوستان هم هستند که دانشجو دوره ما هستند و قالب خودشون رو دقیقا مطابق با طرح ما پیش میبرند که بسیار هم عالی هست .

همون مواردی که در صفحه طراحی جزئیات دانلود بود ممکنه در این صفحه هم تکرار بشه و برخی ایرادات پیش بیاد که تمامی اون موارد رو در طراحی این صفحه هم باید در نظر گرفت تا اگر مدیر سایت هرگونه اطلاعاتی برای این بخش ارسال کرد توسط کدنویسی صحیح قالب ما ، تمامی بخش ها به درستی نمایش داده بشن .

پس در این قسمت هم همراه ما باشید تا صفحه جزئیات مطالب رو با هم به اتمام برسونیم .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید