30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پانزدهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این جلسه طراحی صفحه جزئیات مطالب را با هم شروع خواهیم کرد و قسمت ساید بار در این صفحه را تا بخش های بسیار زیادی با هم پیش خواهیم برد .

جلسه پانزدهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90  به جلسه 15 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس رسیدیم . اگر در جریان دوره باشید حتما میدونید که در جلسه قبل یک استارت خیلی مختصر برای طراحی صفحه جزئیات مطالب با هم زدیم و در این جلسه به شکل اساسی طراحی بخش سایدبار در این صفحه رو با هم پیش خواهیم برد .

همونطور که ممکنه بدونید بخش سایدبار یکی از قسمت های خیلی مهمه که میشه اطلاعات بسیار خوبی در داخل اون برای کاربران نشون داد . برای اینکه وب سایت ما جنبه خیلی قشنگی داشته باشه ما از حالت تب ها برا طراحی این قسمت استفاده می کنیم تا وجه خیلی زیباتری به محتوای موجود در این قسمت داده باشیم .البته که در این بخش با یک مشکل اساسی هم روبرو شده بودیم و به شما نحوه رفع ایراد این بخش رو هم آموزش دادیم .

شما می تونید اطلاعات خیلی خوبی در بخش سایدبار برای کاربران خودتون ارائه کنید اما سعی کنید این قسمت رو خیلی شلوغ نکنید چون کاربر از محتوای اصلی که در داخل صفحه میبینه منحرف میشه .

شما باید سعی کنید تا از المان های خوبی که به وب سایت شما جلوه بهتری میدن مثل تب ها و آکاردئون ها و … استفاده کنید تا کاربران بتونن امروزی بودن وب سایت شمارو بیشتر درک کنند .

با استفاده از فریم ورک بوت استرپ این کار خیلی راحت تره و شما دسترسی بهتری به المان های مختلف دارید . در جلسه بعدی سراغ طراحی بخش نمایش محتوا اصلی صفحه خواهیم رفت که طراحی زیبایی هم برای این قسمت در نظر داریم . قالب های سایت ها با هم متفاوت هستند و شما بسته به نوع سلیقه خودتون میتونید محتوای داخل صفحه رو چیدمان کنید و مطابق سلیقه خودتون قالبتون رو بالا بیارید .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید