جلسه چهاردهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان عزیز وب سایت سئو 90  به جلسه 14 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد طراحی وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس رسیدیم . خب در جلسه قبلی روی تغییرات استایل صفحات یک مقدار کار کردیم و استارت طراحی صفحه اخبار و مقالات رو هم با هم زدیم . در این جلسه از دوره ، روی استایل بخش مربوط به نمایش اخبار یک مقدار کار میکنیم ( همون بخشی که در صفحه اصلی 3 تا از آخرین اخبار رو برای ما نشون میده ) چرا که استایل کلی صفحات داخلی ما دقیقا همانند همین بخش هست .

همونطور که قبل تر هم گفته بودیم ، به این دلیل که ما از رویه برنامه نویسی استاندارد قالب های وردپرسی می خواهیم استفاده کنیم پس اول روی بهبود استایل بخش کارت اخبار و مقالات کار می کنیم و در نهایت از همین بخش برای طراحی صفحه اخبار و مقالات ، صفحه دسته بندی مطالب ، برچسب مطالب و همچنین جستجوی مطالب استفاده خواهیم کرد .

البته مجدد عرض می کنیم که برای هر کدوم از این صفحات که در مجموع 4 تا صفحه هستند ، استایل ها و شکل و شمایل های متفاوتی در نظر بگیرید .

البته در این جلسه یک استارت مختصری هم برای طراحی صفحه جزئیات مطالب خواهیم داشت و کمی از بخش سایدبار اونرو هم طراحی خواهیم کرد . البته در حین طراحی این قسمت قصد داشتیم تا از تب ها استفاده کنیم و یک مشکل در استفاده از تب های خود بوت استرپ پیش اومد که با هم اونو بررسی و حل کردیم تا شما هم با روش حل این قبیل مشکلات آشنا بشید . هنگامی که با خطاهایی از این دست مواجه میشید بدونید که راه حل رو باید در کدوم قسمت ها جستجو کنید .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید ، باتشکر سئو 90