30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه دهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل

click

خلاصه : در این قسمت از دوره وارد طراحی صفحه جزئیات محصولات دانلودی میشیم و قسمت سایدبار در این صفحه رو به شکل کامل طراحی می کنیم .

جلسه دهم – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( پیش نمایش )

دوستان و دانشجویان عزیز وب سایت سئو 90 سلام . به جلسه 10 ، از دوره پروژه محور و صفر تا صد طراحی وب سایت فروشگاه فایل با Edd و وردپرس خوش آمدید . خب در 9 جلسه قبلی صفحه اصلی سایت ما به اتمام رسید و در این جلسه قصد داریم تا وارد طراحی صفحه جزئیات محصولات دانلودی بشیم . طراحی این بخش ممکنه نهایتا 2 جلسه زمان ببره و می خواهیم تا با یک استایل خیلی شیک این قسمت رو طراحی کنیم .

طراحی این بخش شامل دو ستون هست که سایدبار و محتوای اصلی محصول ما خواهید بود . در این قسمت یعنی جلسه 10 ، سعی داریم تا تمامی بخش سایدبار رو تکمیل کنیم . در بخش ساید بار محصول می خواهیم یک استایل شیک و امروزی داشته باشیم و از المان های مختلف استفاده کنیم .

البته که در وب سایت ما این صفحه مهم ترین صفحه بعد از صفحه اصلی هست و به این دلیل سعی کنیم تا استایل قشنگی براش تنظیم کنیم . در داخل این صفحه باید سعی کنیم تا در فضایی جمع و جور ، تمامی آیتم هایی که برای محصول دانلودی نیاز هست رو در اختیار کاربر و مشتری قرار بدیم .

البته که ما طبق برنامه نویسی های حرفه ای که در تمامی دوره ها آموزش میدیم ، در این دوره هم بخش های شخصی سازی شده خواهیم داشت که در قسمت دانلود ها ، خود افزونه دانلود در اختیار ما قرار نمیده و خودمون می تونیم برای این قسمت بخش های جذاب تری برنامه نویسی کنیم . مثلا اگر نوع محصول ما یک پکیج آموزشی باشه ، قسمت هایی همچون تعداد جلسه ، حجم محصول ، میزان ساعت و … رو در داخل صفحه جزئیات محصول قرار بدیم .

پس حتما همراه ما باشید تا یک برنامه نویسی حرفه ای با هم داشته باشیم . همراه همیشگی شما سئو

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید