جلسه اول – آموزش طراحی فروشگاه فایل – ( رایگان )

دوستان و دانشجویان عزیز  در وب سایت سئو 90 به یکی از آموزش های پروژه محور و 0 تا 100 خوش آمدین . در این دوره قصد داریم تا یک وب سایت فروش فایل با Edd و وردپرس رو برنامه نویسی کنیم . مطابق تمام دوره های آموزش برنامه نویسی وردپرس ، این دوره هم 0 تا 100 و پروژه محور آموزش داده خواهد شد .

در این جلسه که اولین قسمت از دوره ما هست ، فایل های مورد نیاز برای شروع پروژه رو با هم دانلود می کنیم . قدم های اولیه برای ساخت پروژه رو با هم برمیداریم ، صفحات اولیه رو می سازیم و دایرکتوری کلی وب سایتمون رو آماه می کنیم تا در جلسه بعد کدنویسی قالب رو شروع کنیم و منو اصلی سایت رو با هم شروع به طراحی خواهیم کرد .

در این دوره اگر بخش سرفصل هارو کامل مطالعه کرده باشید ، حتما مشاهده کردید که ما تمامی صفحات مورد نیاز برای قالب رو از صفر طراحی می کنیم و هر صفحه ای که نیاز داریم مثل صفحه اصلی ، صفحه دانلود ها ، جزئیات محصولات ، اخبار و مقالات ، برگه ها و … رو به شکل کامل تکمیل می کنیم و در نهایت برنامه نویسی قالب به شکل تماما اختصاصی انجام خواهد شد .

در ابتدای هر دوره ، ما در جلسه اول چند نکته مهم رو یاد آوری می کنیم به این دلیل که همیشه قدم اول در شروع طراحی یک وب سایت خیلی مهمه و چند نکته رو باید حتما بررسی کنید تا در همون ابتدا کارمون رو با اطمینان خاطر شروع کنیم . ممکنه تعداد 20 جلسه ای رو در قسمت طراحی قالب با هم باشیم و بعد از اون وارد بخش های برنامه نویسی قالب بشیم . پس در همین ابتدای دوره ، با قدرت وب سایت فروشگاه فایل خودتون رو استارت بزنید .