آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه نهم ( پیش نمایش )

به قسمت نهم از دوره جامع آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس از صفر تا صد رسیدیم . در این جلسه یکی دیگه از قسمت های خیلی اساسی توی سایت رو با هم طراحی می کنیم که مهم ترین نقش رو در زنده و پویا بودن وب سایت ما خواهد داشت  این قسمت بخش اخبار و مقالات هست که در صفحه اصلی و معمولا در قسمت های پایانی صفحه اصلی باید قرار گیرد .

بخش مربوط به اخبار و مقالات رو میتونید هم در قالب اسلایدر و هم در قالب ساده پیاده کنید که ما در این قالب به شکل ساده اونرو طراحی کردیم . یکی دیگه از نکاتی که در قالب ما مورد توجه هست این هستش که ما باید در تمامی قسمت ها تناسب رنگ رو رعایت کنیم . برای این بخشی که در این قسمت طراحی می کنیم باید رنگ و استایل متناسبی در نظر بگیریم .

جلسه قبل درباره انتخاب تصاویر توضیح دادیم . در همین جلسه هم همون موارد اساس کار ما هستند و باید به نحوی طراحی تمامی قسمت ها انجام بشه تا بدنه و چارچوب کلی سایت ما حفظ بشه . بخش اخبار و مقالات در این قالب یک وجه قشنگی داره و ما استایل ساده و شیکی رو برای این قسمت در نظر گرفتیم .

بخش اخبار و مقالات در انتهای سایت های شرکتی اکثرا وجود دارند و به این دلیل که برای بهینه سازی سایت هم نقش بسیار بسزایی داره به همین منظور حتما باید در طراحی قالب بخشی رو هم برای اون در نظر گرفت . در این قالب تقریبا به قسمت های آخر طراحی قالب میرسیم و پس از این قسمت بخش های معرفی محصولات ، نظرات مشتریان و فوتر سایت را طراحی خواهیم کرد تا صفحه اول به اتمام برسه و بریم سراغ طراحی صفحات بعدی و داخلی قالب .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید  با تشکر گروه آموزشی سئو 90