بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع سایت

جلسه هشتم – آموزش طراحی سایت شرکتی

در این جلسه از دوره آموزشی ، قسمت خدمات سایت در صفحه اصلی را با استایلی بسیار جذاب طراحی خواهیم کرد ، ضمن اینکه روی استایل بخش برند ها هم چند دقیقه کار خواهیم کرد ...

0 157

به قسمت هشتم و قسمتی دیگر از دوره جامع آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . این قسمت هم یکی از جلسات خوب در دوره هست و یکی از بخش های مهم دیگه در وب سایت شرکتی رو در این قسمت با هم طراحی خواهیم کرد .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

بخش مربوط به خدمات سایت که در تمامی سایت های شرکتی بلا استثنا وجود دارند و باید در تمامی قالب های شرکتی این بخش برای معرفی هر چه بیشتر خدمات سایت ارائه شود . در این قسمت متناسب با طرح بندی سایت ، بخش هایی که برای خدمات سایت طراحی می کنیم هم متناسب طراحی می شوند .

بخش رنگ بندی سایت برای ما در این قالب خیلی مهمه . برای این قسمت می تونیم هر استایلی در نظر بگیریم اما برای این بخش ما استایل متفاتی در نظر میگیریم تا افکت بهتری داشته باشیم . تصاویری که در این قالب استفاده میشن تقریبا متناسب با هم هستند و شما هم سعی کنید هنگامی که قالب طراحی می کنید از یک مجموعه تصاویر استفاده کنید .

استفاده از تصاویر با دایره پراکنده ، جلوه سایت را خراب می کند به همین دلیل قبل از اینکه اقدام به طراحی قالب سایتتون کنید ، برای تصاویری که در داخل سایت ثابت هستند و قابل تغییر نیستند ، تصاویر مناسبی را تهیه کنید . البته حتما قانون کپی رایت را هم در نظر داشته باشید . در این جلسه هم ما با رعایت همین نکته تصاویر بخش خدمات را متناسب با قالب استفاده خواهیم کرد .

برای بخش خدمات همونطورکه گفتیم استایل های متفاوتی میشه تنظیم کرد . قالبی که برای خدمات این قالب طراحی می کنیم یک استایل عمومی تر هست ولی شما می تونید از طرح های دیگری هم الهام بگیرید . تا جایی که میتونید سعی کنید تا طرحی رو کپی نکنید .

در این جلسه هم همراه ما باشید . با تشکر سئو 90 | دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است