آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه هشتم ( پیش نمایش )

جلسه هشتم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

به قسمت هشتم و قسمتی دیگر از دوره جامع آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . این قسمت هم یکی از جلسات خوب در دوره هست و یکی از بخش های مهم دیگه در وب سایت شرکتی رو در این قسمت با هم طراحی خواهیم کرد .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

بخش مربوط به خدمات سایت که در تمامی سایت های شرکتی بلا استثنا وجود دارند و باید در تمامی قالب های شرکتی این بخش برای معرفی هر چه بیشتر خدمات سایت ارائه شود . در این قسمت متناسب با طرح بندی سایت ، بخش هایی که برای خدمات سایت طراحی می کنیم هم متناسب طراحی می شوند .

بخش رنگ بندی سایت برای ما در این قالب خیلی مهمه . برای این قسمت می تونیم هر استایلی در نظر بگیریم اما برای این بخش ما استایل متفاتی در نظر میگیریم تا افکت بهتری داشته باشیم . تصاویری که در این قالب استفاده میشن تقریبا متناسب با هم هستند و شما هم سعی کنید هنگامی که قالب طراحی می کنید از یک مجموعه تصاویر استفاده کنید .

استفاده از تصاویر با دایره پراکنده ، جلوه سایت را خراب می کند به همین دلیل قبل از اینکه اقدام به طراحی قالب سایتتون کنید ، برای تصاویری که در داخل سایت ثابت هستند و قابل تغییر نیستند ، تصاویر مناسبی را تهیه کنید . البته حتما قانون کپی رایت را هم در نظر داشته باشید . در این جلسه هم ما با رعایت همین نکته تصاویر بخش خدمات را متناسب با قالب استفاده خواهیم کرد .

برای بخش خدمات همونطورکه گفتیم استایل های متفاوتی میشه تنظیم کرد . قالبی که برای خدمات این قالب طراحی می کنیم یک استایل عمومی تر هست ولی شما می تونید از طرح های دیگری هم الهام بگیرید . تا جایی که میتونید سعی کنید تا طرحی رو کپی نکنید .

در این جلسه هم همراه ما باشید . با تشکر سئو 90 | دوره آموزشی طراحی سایت شرکتی با وردپرس