آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه هفتم ( پیش نمایش )

به قسمت هفتم از دوره جامع آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . این بخش یکی از جلسات مهم برای آینده هست . در این قسمت بخش مربوط به نمونه کارهای سایت رو با هم شروع می کنیم و به اتمام میرسونیم . بخش نمونه کارها مهمترین قسمت در سایت های شرکتی هست . قسمتی که نمونه کارها یا نمونه پروژه ها در اون قرار میگیرن لازمه تا در بخش مناسبی از وب سایت قرار بگیره و طراحی خوبی هم داشته باشه .

بخش نمونه کار ها برای نمایش نمونه کارهایی هست که توسط شرکت انجام شدن اما خود این قسمت و طراحی اون هم یک نمونه کار در خود سایت محسوب میشه . مهم تر از اینکه وب سایت ما مربوط به شرکت طراحی دکوراسیون داخلی هست از این جهت لازمه تا طراحی خاصی روی این بخش اعمال کنیم . در این قسمت یک طرح خیلی ساده ولی فوق العاده جذاب طراحی می کنیم و جلوه خیلی قشنگی به سایت اعمال می کنیم . طراحی این قسمت باید متناسب با بقیه قسمت های سایت باشه .

نه تنها این قسمت بلکه تمامی قسمت هایی که در سایت طراحی میشن باید با هم متناسب باشند . از این جهت طراحی این قسمت در سایت مهم هست . اگر قالب شما طرح دیگری داره حتما به این نکته توجه کنید . در این جلسه این بخش کلا به اتمام میرسه و بخش بعدی که در قالب یک اسلایدر طراحی میشه بخش مربوط یه همکاران یا مشتریان هست . شما با توجه به نوع قالبتون می تونید این قسمت رو در سایتتون تنظیم کنید .

ما این قسمت رو در قالب برند ها معرفی کردیم . برندها ، همکاران و مشتریان از جمله بخش هایی هستند که میتونن در این بخش توصیف بشن ممکنه شما دوتا بخش تحت عنوان برندها و همکاران داشته باشید در اینصورت دو بخش از این قسمت رو در داخل سایتتون طراحی کنید . همونطور که اول دوره هم گفتیم تمامی قسمت های لازم به ما آموزش داده خواهد شد و شما متناسب با نوع وب سایتتون بخش های مورد نیاز رو تکمیل کنید .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید . با تشکر سئو 90