آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه پنجاه ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام . به قسمت 50 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم که یک بخش تکنیکی در دوره مون خواهد بود تا مهر اتمامی بزنیم به بخش رسپانسیو سایت . خب در این جلسه قصد داریم تا با جی کوئری کار کنیم . برای بخش اسلایدر یک تکنیک خیلی خاص قراره پیاده کنیم تا متناسب با هر نوع نمایشگری که کاربران سایت رو داخل باز می کنند بخش اسلایدر اصلی ما که ارتفاع 100Vh داره ، بسیار دقیق عمل کنه .

برای این قسمت یک کدنویسی ساده اما مفهومی جی کوئری داریم . با چندتا تکنیک خیلی خوب در داخل جی کوئری و نوشتن چندتا تابع خیلی کاربردی میخواهیم بخش اسلایدر رو طوری تنظیم کنیم که کاربر در داخل هر نمایشگری با هر ارتفاعی سایت ما رو باز کرد بدون مشکل قسمت اسلایدر اصلی رو مشاهده کنه .

نکته ای که وجود داره این هست که ما در قسمت های رسپانسیو کلا با عرض دستگاه کار کردیم اما در این جلسه با ارتفاع دستگاه کار داریم و به کمک جی کوئری یک کد خفن که میشه گفت اختراع خودمون هست رو پیاده خواهیم کرد . این بخش هم تکمیل میشه و هم اتمامی میشه بر حالت های مختلف نمایش سایت ما در انواع نمایشگر ها .

در این دوره سعی کردیم با صداقت تمام هر چیزی که نیاز هست ، در سطح کدنویسی عالی سایت های شرکتی به شما  آموزش بدیم تا فقط با مطالعه این دوره بتونید هر نوع سایت شرکتی رو خیلی خیلی حرفه ای طراحی و برنامه نویسی کنید . سادگی و صداقت اصل همه آموزش های سئو 90 هست و خواهد بود .

تشکر از همراهی شما در این دوره آموزشی | سئو 90