30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه پنجم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه از آموزش ، اسلایدر اصلی سایت که جلسه قبل شروع کردیم تکمیل میشه و همچنین بخش معرفی سایت هم در قالبی شیک طراحی خواهد شد ...

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه پنجم ( رایگان )

به قسمت پنجم از دوره جامع آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . در این قسمت مثل 4 جلسه قبل با قدرت دوره مون رو پیش میبریم . در قسمت پنجم از دوره آموزشیمون اسلایدر ابتدای سایت به شکل کامل به اتمام میرسه و بخش بعدی که مربوط به معرفی هست و شروع می کنیم .

بخش معرفی در این قالب مربوط به یک پیغام از طرف مدیر عامل شرکت هست که در نطر گرفتیم و یک شعار مناسب در ابتدای این بخش با متنی مناسب قرار می گیره . البته که طراحی این قسمت ساده ولی جذاب هست .

شما در قالب خودتون می تونید این قسمت رو به هر شکلی طراحی کنید . البته که قبل از طراحی این قسمت ما بخش مربوط به اسلایدر رو تکمیل می کنیم و ریزه کاری هایی که در این بخش در نظر داریم رو به اتمام میرسونیم . جلسه قبل هم خدمتتون عرض کردیم که قسمت هایی که با اسلایدر Owl طراحی میشه در این قسمت یک افکت خوبی قراره داشته باشه به همین خاطر در این قسمت چند دقیقه ای رو برای تکمیل این بخش اختصاص میدیم .

بخش معرفی که در ابتدا خدمتتون عرض کردیم یک قسمت ساده و جذاب هست . این بخش در برخی سایت های شرکتی وجود داره و در قالب همون پبام مدیر عامل یا یک بخش عنوان شعار تنظیم میشه . در این قالب رنگ سازمانی ما بر روی رنگ های طیف مشکی و طوسی هست به همین خاطر سعی می کنیم تا تصاویری که در داخل بدنه سایت هم استفاده می کنیم نزدیک به همین طیف های رنگی باشه . البته توجه کنید که در وب سایت هایی که رنگ مشکی و طیف هایی از اون وجود داره نباید نحوه قرارگیری المان ها کنار هم یا پشت سرهم به گونه ای باشه که وب سایت جلوه خفه و تاریک بخودش بگیره . در این قالب هم سعی ما بر این بوده که به این نکته توجه لازم رو داشته باشیم .

پس در این جلسه هم با ما همراه باشید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید