30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و نهم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه از آموزش ، یک منوی رسپانسیو بسیار حرفه ای رو در سایت طراحی خواهیم کرد که هر چی نیاز داریم برای ما پوشش بده و بسیار فوق العاده باشه .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل و نهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام . به قسمت 49 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب در این جلسه ، همونطور که قسمت قبلی قول داده بودیم یک منو رسپانسیو خیلی حرفه ای رو با بخش های بسیار زیاد روی سایتمون فعال می کنیم و قدم به قدم پبکربندی اون رو انجام میدیم . این منو رسپانسیو که در داخل جلسه به شما آموزش داده میشه خیلی فوق العاده هست و بسیاری از بخش هایی که نیاز داریم رو برامون پوشش میده .

برای رسپانسیو کردن منو معمولا مشکلات خیلی زیاده . البته کسانی که خودشون در کد نویسی جی کوئری هم مهارت دارند میتونن منو رسپانیسو رو برای خودشون کدنویسی کنند . ما هم میتونستیم در این دوره حدود 3 جلسه ای مثلا اختصاص بدیم به طراحی یک منو رسپانسیو با جی کوئری ، ولی خب دوره ما برای آموزش جی کوئری در این حد نیست و موضوع اصلی ما برنامه نویسی سطح بالا و متفاوت برای قالب ها و وب سایت های وردپرسی هست .

به همین خاطر و صدالبته برای اینکه از وقتمون هم استفاده خیلی بهینه بکنیم ، از یک افزونه فوق العاده استفاده کردیم و گام به گام پیکربندی این افزونه و تمامی قسمت هاش رو با هم یاد خواهیم گرفت .

منو رسپانسیوی که توسط این افزونه پیاده میشه حتی در نسخه رایگان خیلی امکانات در اختیار ما قرار میده و برای استفاده در تمامی سایت ها بسیار عالی و شیک هست . در این قسمت به شکل کامل این افزونه رو پیکربندی می کنیم و منو رسپانسیو خیلی باحال روی سایتمون پیاده می کنیم تا از این بخش هم عبور کنیم و در نهایت جلسه بعدی یک بخش فنی هم خواهیم داشت و دوره ما در این سطح انشالله به اتمام خواهد رسید .

تشکر از همراهی شما در این دوره آموزشی | سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید