آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل و هفتم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام . خوشحالیم که تا این جلسه از دوره همراه ما بودین و باهم به قسمت 47 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب در این جلسه همونطور که قول داده بودیم وارد بخش رسپانسیو سایت خواهیم شد . بخش رسپانسیو وب سایت خیلی مهمه و در حال حاضر باید تمامی وب سایت ها در دستگاه های موبایل و تبلت خیلی خوب نمایش داده بشن . خب پس در این جلسه این قسمت رو با هم شروع می کنیم .

بررای رسپانسیو کردن یک وب سایت شخصا علاقه دارم تا وقتی پروژه کاملا به اتمام رسید و همگی المان ها و بخش ها در جاهای خودشون قرار گرفتند این کار رو انجام بدم . خب ما فریم ورک بوت استرپ را از همون ابتدا استفاده کردیم و حدودا 80% راه رسپانسیو رو رفتیم . 20% باقیمانده مربوط به تنظم چیدمان در دستگاه های موبایل و تبلت و همچنین تنظیم برخی المان ها هستند که خودمون قصد داریم با سلیقه خودمون باشن . برای مثال در حالت موبایل تمامی دکمه هایی که در سایت در سمت چپ هستند همه در وسط نشون داده بشن .

خب برای این قبیل موارد که سلیقه ای هستند هم باید از دستورات مدیا استفاده کنیم تا نهایتا تمامی بخشه های سایت ما بخوبی در جای خودشون تنظیم بشن . در این جلسه همونطور که گفتیم صفحه اصلی رو با هم تنظیم می کنیم و با دستورات media هم در رسپانسیو کامل آشنا خواهیم شد .

در جلسه بعدی حتما خواهیم رفت سراغ صفحات داخلی مثل صفحه محصولات ، صفحه نمونه کارها ، اخبار مقالات و .. تا تمامی بخشه های سایت کاملا رسپانیسو بشن و کاربری که در تلفن همراه یا تبلت در حال استفاده از سایت هست واقعا لذت ببره . پس همراه ما باشید تا چند جلسه باقیمانده از دوره هم باهم پیش بریم و دوره به اتمام برسه .

تشکر از همراهی شما در این دوره آموزشی | سئو 90