30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و ششم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت استایل صفحه درباره ما که در چند جلسه قبل به شکل حرفه ای برنامه نویسی کردیم به شکل کامل و شیک تنظیم خواهد شد .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل و ششم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و وقتتون بخیر . به قسمت 46 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب این جلسه میشه گفت جلسه پایانی در بخش طراحی و برنامه نویسی قالب خواهد بود به این دلیل که از جلسه بعدی وارد بخش تنظیم رسپانسیو سایت خواهیم شد که بسیار برای ما مهمه . خب اما در این جلسه قراره چیکار کنیم ؟

اگر خاطرتون باشه در جلسه 42 ، صفحه درباره ما به شکل کامل و البته بسیار حرفه ای برنامه نویسی شد و قول دادیم که استایل این صفحه رو در جلسات آینده خیلی شیک تنظیم کنیم . خب حالا نوبت به همین بخش رسیده و استایل این صفحه رو قصد داریم تا خیلی تمیز پیاده کنیم . دوستان البته بازهم خاطر نشان می کنیم که قرار نیست که قالب شما دقیقا عین قالب ما باشه . شما خودتون میتونید طرح خودتون رو پیاده کنید چون در این دوره هدف بیشتر روی برنامه نویسی و یادگیری کدنویسی اصولی وردپرس هست .

زمانی که شما تسلط دارید به برنامه نویسی بخش های مختلف یک سیستم پس هیج فرقی نمیکنه که اون قسمت با چه استایلی پیاده شده ، چون شما قادر هستید تا به راحتی اون قسمت رو داینامیک کنید . قسمت هایی که در صفحه درباره ما وجود داشتن شامل بخش های اعضای تیم ، شرح درباره ما ، و همچنین یک پخش کننده ویدئو بود .

خب متناسب با قالب کلی سایتمون در این جلسه استایل این بخش رو هم تنظیم خواهیم کرد تا انشالله از جلسه بعدی وارد تنظیم رسپانسیو سایت بشیم و وب سایتی که طراحی و برنامه نویسی کردیم رو خیلی تمیز در تمامی دستگاه ها قابل نمایش کنیم . پس همراه ما باشید تا این جلسه که بیشتر روی CSS هست رو به اتمام برسونیم و بریم سراغ رسپانسیو .

تشکر از همراهی شما در این دوره آموزشی | سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید