30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و پنجم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت از آموزش روی طراحی و برنامه نویسی صفحه تماس کار خواهیم کرد ضمن اینکه کار با افزونه فرم ساز هم به شما آموزش داده خواهد شد .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل و پنجم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و وقتتون بخیر . به قسمت 45 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . دوستان خوب به یکی دیگه از جلسات بسیار جذاب در دوره رسیدیم که برای وب سایت ما بسیار مهمه و اون هم قسمت تماس با ما هست . اگر خاطرتون باشه در بخش معرفی دوره خدمتتون عارض شدیم که یک فرم تماس در این قسمت خواهیم داشت و کار با فرم ساز را هم به شما آموزش خواهیم داد .

البته که صفحه تماس نه تنها در سایت شرکتی بلکه در تمامی وب سایت ها نیاز هست . ما هم در این دوره این صفحه رو خیلی کاربردی طراحی می کنیم . برای ساخت فرم این صفحه ما از فرم ساز استفاده خواهیم کرد . شما در این جلسه نحوه کار با فرم ساز و بخش های مختلف اونرو یاد خواهید گرفت . نحوه پیگربندی فرم ساز ، استفاده از فیلد های مختلف فرم ساز ، نحوه فعال کردن فرم در صفحه تماس با ما ، و همچنین مهم تر از همه نحوه استایل دهی به این فرم .

به این دلیل که فرم ساز خودش یکسری استایل های پیشفرض داره و ما قصد داریم تا متناسب با طرح وب سایت خودمون این استایل هارو تنظیم کنیم . در نهایت صفحه تماس رو با هم به اتمام میرسونیم و میریم سراغ یک قسمت مهم دیگه .

اگر خاطرتون باشه در چند جلسه قبل بخش مربوط به ویژگی های محصولات رو کدنویسی کردیم . برای اینکه استایل این قسمت هم متناسب با سایت ما باشه ، در این جلسه این بخش رو در داخل یک جدول شیک و مرتب قرار میدیم تا استایل این قسمت هم تکمیل بشه و نهایتا کار ما در بخش استایل این بخش هم به اتمام برسه . در چند جلسه آینده روی رسپانسیو و بخش های باقی مونده از سایتمون کار خواهیم کرد پس همراه ما باشید .

تشکر از همراهی شما در این دوره آموزشی | سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید