30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل و چهارم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت بخش مربوط به گالری تصاویر در فوتر به شکل کامل برنامه نویسی خواهد شد و همچنین بخش نمایش تصویر دوم در محصولات هم تنظیم خواهد شد .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل و چهارم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و وقتتون بخیر . به قسمت 44 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب در این جلسه دو تا قسمت با حال داریم و میخواهیم که سریع روی سایتمون برنامه نویسی کنیم . اگر دقت کرده باشید تا حالا سمت چپ فوتر ما خالی بوده و گفته بودیم که یک قسمت ابزارک در این بخش پیاده خواهیم کرد اما تصمیم گرفتیم تا بخش گالری سایت رو در این بخش به شکل یک گالری شاخص پیاده کنیم .

البته که با توجه به مباحث UI بازهم سعی خواهیم کرد تا گالری تصویر این قسمت کاملا متناسب و شیک طراحی بشه . البته که طراحی این بخش زمان زیادی نمیبره و مهم برنامه نویسی این بخش هست . پس در این جلسه همراه ما باشید تا بخش گالری فوتر رو هم طراحی و هم برنامه نویسی کنیم تا فوتر وب سایت هم به شکل کامل به اتمام برسه .

قسمت بعدی که شاید شما هم دقت کرده باشید ، بخش مربوط به محصولات هست . قسمتی که در بخش های طراحی قالب پیاده کرده بودیم به این شکل بود که وقتی روی تصاویر محصولات موس رو میبردیم یک تصویر دومی هم نشون داده میشد . خب برنامه نویسی این قسمت انجام نشده و در این جلسه همین بخش رو هم تکمیل خواهیم کرد . زمانی که کاربر تصاویر گالری رو برای محصول تنظیم کرده باشه ، اولین تصویر گالری به عنوان تصویر دوم نشون داده میشه و اگر تصویری برای گالری تنظیم نشده باشه همون تصویر شاخص تکرار میشه . البته اگر هیچ تصویری هم برای محصول تنظیم نشده باشه بازهم یک تصویر پیشفرض نمایش داده میشه . پس می بینید که ما باید به تمام جنبه های سایت توجه کنیم و رفتار مدیریت رو در نظر داشته باشیم .پس در این جلسه همراه ما باشید تا این دو قسمت بسیار مهم رو به اتمام برسونیم .

تشکر از همراهی شما در این دوره آموزشی | سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید