آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل و سوم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 43 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب در جلسات قبلی همونطور که مطلع هستید ما بخش های مربوط به تنظیمات قالب رو با هم به شکل کامل برنامه نویسی کردیم و بخش هایی که در اخل سایت باقی مونده بودن مثل بخش اسلایدر ، بخش گالری تصاویر ، بخش ویژگی های محصولات و … رو کاملا پیاده کردیم . خب در این جلسه میریم سراغ ادامه برنامه نویسی بخش های باقی مونده از قالب .

به عنوان اولین کار در این جلسه میریم سراغ بخش نظرات مشتریان ، البته که این قسمت در جلسات گذشته هم طراحی و هم برنامه نویسی شده اما به درخواست یکی از دوستان در این دوره قصد داریم تا روی استایل این قسمت یک مقدار کار کنیم و این بخش رو متناسب کنیم با بدنه کلی قالبمون . البته که در بخش سرفصل های دوره خدمت شما عرض کرده بودیم که روی مباحث UI و UX کار خواهیم کرد که این جلسه به مبحث UI مربوط هست و شما یاد خواهید گرفت که به چه شکلی قسمت های مختلف قالب رو به شکلی طراحی کید تا چارچوب کلی وب سایتتون حفظ بشه .

در قدم بعدی به برنامه نویسی یکی دیگه از قسمت های بسیار مهم در سایت خواهیم پرداخت که بخش لوگو هست . لوگو سایت معرف ما و معرف برند و کسب و کار ما هست و لازمه تا حتما در ابتدای سایت وجود داشته باشه . از این جهت لوگو رو به شکل کامل و با رعایت نکاتی که در نمایش لوگو وجود داره کامل برنامه نویسی خواهیم کرد . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا بخش نظرات مشتریان و بخش لوگو در سایت رو سریع تکمیل کنیم و بریم سراغ بخش های باقی مونده بعدی .