بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
کد تخفیف اختصاصی دوره نابغه سئو پلاس : seoplus50

جلسه چهل و دوم – آموزش طراحی سایت شرکتی

در این جلسه برنامه نویسی صفحه درباره ما به همراه بخش اعضای تیم را تکمیل خواهیم کرد و بخش ویدئو هم تنظیم خواهد شد .

0 309
جلسه چهل و دوم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 42 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب در جلسات قبل وارد برنامه نویسی بخش تنظیمات قالب شدیم که البته از نصب فریم ورک روی قالب شروع کردیم و تمامی مراحل برنامه نویسی فریم ورک برروی قالب رو یاد گرفتیم که در نوع خودش یک آموزش بسیار فوق العاده هست . خب در این جلسه با توجه به بخش هایی که در جلسه گذشته یاد گرفتیم یکی از بخش های خیلی مهم رو برنامه نویسی می کنیم .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

یکی از صفحات خیلی مهم که در سایت ما حتما باید باشه صفحه درباره ما هست که در ابتدای دوره قول داده بودیم که اعضای تیم رو در داخل صفحه درباره ما کدنویسی کنیم . و البته جلسه قبل هم کمی بهتون توضیح دادیم که قسمت اعضای تیم متصل خواهد شد به بخش برنامه نویسی برگه های اختصاصی . در داخل صفحه درباره ما 3 قسمت اصلی خواهیم داشت که مربوط به بخش اعضای تیم ، قسمت ویدئو معرفی شرکت و در نهایت بخش متن معرفی شرکت و مجموعه خواهد بود .

قسمت اعضای تیم میتونه در صفحه اصلی هم باشه اما خیلی بهتره که در داخل صفحه درباره ما این قسمت رو قرار بدیم تا هم قسمت درباره ما تکمیل بشه و اصولی باشه و هم اینکه صفحه اصلی ما هم مرتب باشه . توجه هم داشته باشید که در مورد آیتم های اعضای تیم هیچ محدودیتی نخواهید داشت و میتونید به هرتعداد اعضای تیم رو در صفحه درباره ما اضافه کنید .

خیلی راحت آموزش خواهید دید که آیتم های مربوط به اعضای تیم مثل تصاویر ، عنوان ، سمت ، شبکه های اجتماعی و … رو کامل برنامه نویسی کنید . پس در این جلسه همراه ما باشید تا این بخش رو با هم کامل کنیم .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود