30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه چهل – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه قسمت های مربوط به خدمات ، نظرات مشتریان ، شمارنده ، بخش همکاران و همچنین بخش درباره ما و سخن مدیر عامل در صفحه اصلی به شکل کامل برنامه نویسی خواهد شد .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه چهل ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت چهلم  از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب در دو جلسه قبل برنامه نویسی بخش تنظیمات قالب رو شروع کردیم که در جلسه گذشته هم یک بخش خیلی فوق العاده رو به اتمام رسوندیم که بخش درباره ما بود و اعضای تیم رو خیلی حرفه ای داخل این صفحه برنامه نویسی کردیم .

یکی از قسمت هایی که هنوز واردش نشدیم بخش المان های داخل صفحه اصلی هست که در این جلسه قصد داریم تا تمامی اونهارو پیاده کنیم و صفحه اصلی سایت کاملا به اتمام برسه . قسمت های زیادی در داخل صفحه اصلی سایت ما هست که باید تکمیل بشن . قسمت هایی همچون اسلایدر در صفحه اصلی ، بخش سخن مدیر عامل ، قسمت مربوط به درباره ما در صفحه اصلی ، قسمت مربوط به نمایش خدمات در سایت ، بخش شمارنده در صفحه اصلی ، همچنین قسمت هایی مثل نظرات مشتریان و بخش تماس هنوز تکمیل نشدن و در این جلسه همگی این بخش هارو هم داینامیک خواهیم کرد .

بخش هایی که به این شکل در داخل سایت ما قرار دارند به راحتی قابل کنترل هستند البته به کمک فریم ورکی که شما در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت . شما بعد از آموزش این فریم ورک قادر هستید تا کوچک ترین قسمت ها در سایت رو کنترل بکنید و به مدیریت این امکان رو بدید تا تمامی قسمت هارو خودش تغیر بده .

البته توجه به این نکته خیلی مهمه که شما لازمه تا خودتون هم خلاقیت بخرج بدین و بخش هایی رو با بخش های دیگه ادغام کنید تا به یک بخش ویژه تبدیل کنید . همون کاری که ما در صفحه درباره ما انجام دادیم . مهم تر از همه چیز سعی کنید تا بخوبی درک کنید که در این قسمت ها چه کاری انجام میشه و ما در حال کار روی کدوم قسمت از وردپرس و پایگاه داده پروژه هستیم .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید