آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و نهم ( پیش نمایش )

جلسه سی و نهم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 39 از دوره آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب در جلسه قبل وارد برنامه نویسی بخش تنظیمات قالب شدیم که البته از نصب فریم ورک روی قالب شروع کردیم و تمامی مراحل برنامه نویسی فریم ورک برروی قالب رو یاد گرفتیم . در این جلسه قصد داریم تا بخش های مختلفی که میشه با این فریم ورک پیادشون کرد رو یاد بگیریم . برای مثال چه نوع آیتم هایی میتونیم داشته باشیم و اونهارو کنترل کنیم .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

همیشه بهترین منبع برای آموزش یک فریم ورک ، وب سایت خود فریم ورک هست . پس ما هم دقیقا از وب سایت همین فریم ورک بخش های مختلف رو براتون تشریح می کنیم و کاربرد هر کدوم رو با ارائه یک مثال به شما نشون خواهیم داد . بعد از این بخش به عنوان اولین قسمت ، بخش اسلایدر موجود در صفحه اصلی سایت رو با هم برنامه نویسی خواهیم کرد و شما در طی کد نویسی بخش اسلایدر خواهید دید که به چه شکلی میتونیم از این فریم ورک در داخل قالب خودمون استفاده کنیم و قسمت هایی که نیاز داریم رو به شکل بسیار منعطف ، داینامیک کنیم .

در ادامه بخش هایی مثل سخن مدیر عامل ، درباره ما ، خدمات ، همکاران ، شمارنده و نظرات مشتریان هستند که به کمک همین روش برنامه نویسی خواهند شد . به کمک الگوریتمی که در این جلسه آموزش خواهید دید ، یکبار برای همیشه قادر خواهید بود تا هر قسمتی که در همین روش طراحی شده رو داینامیک کنید و خودتون هم دستتون کاملا باز باشه .

پس همراه ما باشید در این جلسه بسیار مهم ، تا داینامیک سازی قالبمون رو با هم ادامه بدیم . ممنون که همراه ما هستید .