30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و هشتم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه برنامه نویسی بخش تنظیمات قالب را با هم استارت میزنیم و کارهای اولیه برای آماده سازی را انجام میدهیم .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و هشتم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 38 از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب در این جلسه وارد برنامه نویسی یکی از قسمت های فوق العاده کامل در سایت خواهیم شد . همونطور که در یخشه های پیش نمایش دوره هم خدمتتون عرض کرده بودیم یک بخش خیلی کامل برای تنظیمات سایت کدنویسی خواهیم کرد که در این جلسه این بخش رو آغاز خواهیم کرد .

اگر متوجه شده باشید هنوز بخش هایی در داخل سایت ما موندن که از قسمت هایی که وردپرس تاکنون در اختیار ما قرار داده نمی تونیم این قسمت هارو کنترل کنیم . مگر اینکه وارد بخش سفارشی سازی وردپرس بشیم و از بخش Wp Customize استفاده کنیم که البته آموزش کامل این قسمت هم در سایت ما قرار گرفته . اما در این جلسه با یک فرم ورک بیسیار محبوب و کاربردی کار خواهیم کرد که امکانات بسیار زیادی در اختیار ما قرار میده و خیلی راحت میتونیم قسمت هایی که استاتیک هستند رو داینامیک کنیم .

چند بخش خیلی مهم در سایت هستند مثل قسمت شمارنده سایت ، نظرات مشتریان ، خدمات و .. که با قسمت تنظیمات برنامه نویسی خواهیم کرد . البته برای برنامه نویسی بخش اعضای تیم هم از این قسمت استفاده خواهیم کرد که برنامه نویسی این بخش متصل خواهد شد به بخش برنامه نویسی برگه های اختصاصی در سایت که البته برای برنامه نویسی برگه های اختصاصی در این مورد یک روش دیگر هم به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که شما برای همیشه قادر باشید هر نوع برگه ای که دلتون میخواد متصل کنید به قسمت فریم ورک تنظیمات و به راحتی کدنویسی این نوع برگه هارو انجام بدید . که البته چند جلسه ای با هم همراه خواهیم بود برای اجرای کامل بخش تنظیمات قالب . پس همراه ما باشید .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید