بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه سی و هشتم – آموزش طراحی سایت شرکتی

در این جلسه برنامه نویسی بخش تنظیمات قالب را با هم استارت میزنیم و کارهای اولیه برای آماده سازی را انجام میدهیم .

0 350
جلسه سی و هشتم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 38 از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب در این جلسه وارد برنامه نویسی یکی از قسمت های فوق العاده کامل در سایت خواهیم شد . همونطور که در یخشه های پیش نمایش دوره هم خدمتتون عرض کرده بودیم یک بخش خیلی کامل برای تنظیمات سایت کدنویسی خواهیم کرد که در این جلسه این بخش رو آغاز خواهیم کرد .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

اگر متوجه شده باشید هنوز بخش هایی در داخل سایت ما موندن که از قسمت هایی که وردپرس تاکنون در اختیار ما قرار داده نمی تونیم این قسمت هارو کنترل کنیم . مگر اینکه وارد بخش سفارشی سازی وردپرس بشیم و از بخش Wp Customize استفاده کنیم که البته آموزش کامل این قسمت هم در سایت ما قرار گرفته . اما در این جلسه با یک فرم ورک بیسیار محبوب و کاربردی کار خواهیم کرد که امکانات بسیار زیادی در اختیار ما قرار میده و خیلی راحت میتونیم قسمت هایی که استاتیک هستند رو داینامیک کنیم .

چند بخش خیلی مهم در سایت هستند مثل قسمت شمارنده سایت ، نظرات مشتریان ، خدمات و .. که با قسمت تنظیمات برنامه نویسی خواهیم کرد . البته برای برنامه نویسی بخش اعضای تیم هم از این قسمت استفاده خواهیم کرد که برنامه نویسی این بخش متصل خواهد شد به بخش برنامه نویسی برگه های اختصاصی در سایت که البته برای برنامه نویسی برگه های اختصاصی در این مورد یک روش دیگر هم به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که شما برای همیشه قادر باشید هر نوع برگه ای که دلتون میخواد متصل کنید به قسمت فریم ورک تنظیمات و به راحتی کدنویسی این نوع برگه هارو انجام بدید . که البته چند جلسه ای با هم همراه خواهیم بود برای اجرای کامل بخش تنظیمات قالب . پس همراه ما باشید .

فیروز ?

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود