بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
تخفیف بلک فرایدی سئو نود بدون افزایش قیمت های قبلی ، مشاهده دوره های تخفیف دار

جلسه سی و هفتم – آموزش طراحی سایت شرکتی

در این جلسه از دوره ، بخشی را با هم برنامه نویسی خواهیم کرد که خیلی مهمه که جستجو اختصاصی برای محصول و نمونه کار ها هست . در این قسمت صفحات نمایش کلی محصولات و نمونه کارها را هم یاد خواهیم گرفت .

0 201

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 37 از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در جلسه قبل کارهای تکمیلی روی قالب سایتمون انجام دادیم . در این قسمت هم چندتا کار تکمیلی رو لازمه انجام بدیم . اولین قسمتی که در این جلسه اونو تکمیل خواهیم کرد بخش مربوط به جستجوی اختصاصی برای بخش محصولات و نمونه کار ها هستند .

قبلا در قسمت سایدبار نمونه کارها و همچنین ساید بار محصولات ، قسمتی داشتیم برای جستجو روی خود محصولات و نمونه کارها . جستجوی اصلی که در سایت داریم روی همه محتوا های موجود در سایت جستجو می کنه و نتایجی که حاصل میشه مربوط به نوشته ها ، برگه ها ، محصولات و نمونه کارها هستند که البته میشه فیلتر های خاصی روی اون اعمال کرد .

اما ما برای دسترسی بهتر به محصولات و نمونه کارها و هر نوع بخش اختصاصی ، می تونیم یک فرم جستجو اختصاصی داشته باشیم که فقط روی اون محتوا برای ما جستجو کنه . در این جلسه هم یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی فرم های جستجوی اختصاصی برای بخش نمونه کارها و محصولات رو برنامه نویسی کنیم .

البته یک نکته مهم هم در این جلسه با هم یاد خواهیم گرفت . ما قبلا صفحه دسته بندی محصولات و نمونه کارها رو تکمیل کردیم ، اما وقتی وارد صفحه همه محصولات یا همه نمونه کارها میشیم ، استایلی که برای ما خونده میشه از صفحه Index هست و نباید این شکلی باشه . در این جلسه ساختار کلی رو یکبار برای همیشه به شما آموزش خواهیم داد تا فایل های ناقص قالب رو هم با هم تکمیل کنیم و در نهایت در تمامی قالب هامون به این شکل برنامه نویسی انجام بدیم.

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است