آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و هفتم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 37 از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین .

در جلسه قبل کارهای تکمیلی روی قالب سایتمون انجام دادیم . در این قسمت هم چندتا کار تکمیلی رو لازمه انجام بدیم . اولین قسمتی که در این جلسه اونو تکمیل خواهیم کرد بخش مربوط به جستجوی اختصاصی برای بخش محصولات و نمونه کار ها هستند .

قبلا در قسمت سایدبار نمونه کارها و همچنین ساید بار محصولات ، قسمتی داشتیم برای جستجو روی خود محصولات و نمونه کارها . جستجوی اصلی که در سایت داریم روی همه محتوا های موجود در سایت جستجو می کنه و نتایجی که حاصل میشه مربوط به نوشته ها ، برگه ها ، محصولات و نمونه کارها هستند که البته میشه فیلتر های خاصی روی اون اعمال کرد .

اما ما برای دسترسی بهتر به محصولات و نمونه کارها و هر نوع بخش اختصاصی ، می تونیم یک فرم جستجو اختصاصی داشته باشیم که فقط روی اون محتوا برای ما جستجو کنه . در این جلسه هم یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی فرم های جستجوی اختصاصی برای بخش نمونه کارها و محصولات رو برنامه نویسی کنیم .

البته یک نکته مهم هم در این جلسه با هم یاد خواهیم گرفت . ما قبلا صفحه دسته بندی محصولات و نمونه کارها رو تکمیل کردیم ، اما وقتی وارد صفحه همه محصولات یا همه نمونه کارها میشیم ، استایلی که برای ما خونده میشه از صفحه Index هست و نباید این شکلی باشه . در این جلسه ساختار کلی رو یکبار برای همیشه به شما آموزش خواهیم داد تا فایل های ناقص قالب رو هم با هم تکمیل کنیم و در نهایت در تمامی قالب هامون به این شکل برنامه نویسی انجام بدیم .