آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و ششم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 36 از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین .

در جلسه قبل یکسری کارهای تکمیلی روی قالب انجام دادیم که خیلی پروژه مارو بهتر کرد . حتما روی پروژه خودتون هم این قسمت هارو تکمیل کنید . در این جلسه باز هم کارهای تکمیلی دیگه ای داریم که باید روی قالبمون انجام بدیم . یکی از این قسمت ها در قدم اول بخش لوگو سایت هست که بتونیم هر لوگو دلخواه رو در سایتمون به شکل داینامیک مدیریت کنیم .

برنامه نویسی لوگو در این جلسه خیلی سریع و راحت توسط دوتا تابع انجام خواهد شد . بعد از اون یکی از بخش های دیگه که در قالب ما هنوز تکمیل نشده بود قسمت بردکرامب بود که گفته بودیم این بخش رو هم به شکل سئو شده تکمیل خواهیم کرد . در این جلسه قسمت راهنمای نان ریزه (بردکرامب) که در سئو سایت هم خیلی تاثیر داره رو به شکلی که خیلی استاندارد باشه و توسط موتور های جستجو هم قابل ایندکس باشه پیاده می کنیم .

یکی از قسمت های دیگه که هنوز در قالب ما تکمیل نشده قسمت مربوط به نظرات هستند . فرم مربوط به نظرات و دیدگاه ها که هم در قسمت مطالب هستند ، هم در قسمت نمونه کارها و هم در قسمت محصولات رو هنوز استایل دهی نکردیم ضمن اینکه در این جلسه علاوه بر استایل ، یک تغییری هم در کلیات این فرم خواهیم داد تا ساختار و چینش فرم هم به شکلی مناسب برای ما نشون داده بشه که البته خودتون می تونید توسط کدی که در اختیار شما قرار داده میشه بعدا هر استایلی به فرمتون بدین . پس در این جلسه تکمیلی هم همراه ما باشید . سئو 90