40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و ششم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این قسمت ، بخش لوگو ، بردکرامب سایت ، و همچنین برنامه نویسی و استایل دهی فرم نظرات رو هم با هم تکمیل خواهیم کرد که یک جلسه تکمیلی دیگه هست .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و ششم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خدا قوت . به قسمت 36 از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین .

از جلسه ششم ، تمامی قسمت ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

در جلسه قبل یکسری کارهای تکمیلی روی قالب انجام دادیم که خیلی پروژه مارو بهتر کرد . حتما روی پروژه خودتون هم این قسمت هارو تکمیل کنید . در این جلسه باز هم کارهای تکمیلی دیگه ای داریم که باید روی قالبمون انجام بدیم . یکی از این قسمت ها در قدم اول بخش لوگو سایت هست که بتونیم هر لوگو دلخواه رو در سایتمون به شکل داینامیک مدیریت کنیم .

برنامه نویسی لوگو در این جلسه خیلی سریع و راحت توسط دوتا تابع انجام خواهد شد . بعد از اون یکی از بخش های دیگه که در قالب ما هنوز تکمیل نشده بود قسمت بردکرامب بود که گفته بودیم این بخش رو هم به شکل سئو شده تکمیل خواهیم کرد . در این جلسه قسمت راهنمای نان ریزه (بردکرامب) که در سئو سایت هم خیلی تاثیر داره رو به شکلی که خیلی استاندارد باشه و توسط موتور های جستجو هم قابل ایندکس باشه پیاده می کنیم .

یکی از قسمت های دیگه که هنوز در قالب ما تکمیل نشده قسمت مربوط به نظرات هستند . فرم مربوط به نظرات و دیدگاه ها که هم در قسمت مطالب هستند ، هم در قسمت نمونه کارها و هم در قسمت محصولات رو هنوز استایل دهی نکردیم ضمن اینکه در این جلسه علاوه بر استایل ، یک تغییری هم در کلیات این فرم خواهیم داد تا ساختار و چینش فرم هم به شکلی مناسب برای ما نشون داده بشه که البته خودتون می تونید توسط کدی که در اختیار شما قرار داده میشه بعدا هر استایلی به فرمتون بدین . پس در این جلسه تکمیلی هم همراه ما باشید . سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
در بهبود این مقاله شریک باشید