30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و چهارم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه از دوره اموزشی ، ابتدا بخش محصولات مرتبط رو با هم پیاده می کنیم و در نهایت قسمت دسته بندی محصولات را هم برنامه نویسی خواهیم کرد .

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و چهارم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خسته نباشید . به قسمت سی و چهارم از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین .

در جلسه قبل دوره یک بخش دیگه به نام محصولات در سایت اضافه شدند . اگر شما بخش افزودن نمونه کاهارو بخوبی یادگرفته باشید حتما این قسمت رو خیلی سریع تر پیش خواهید برد ، همونطور که خودمون در این جلسه خیلی سریع بخش افزودن محصول و همچنین دسته بندی محصولات رو تکمیل می کنیم .

بخشی که در صفحه اول برای نمایش آخرین محصولات بود رو جلسه قبل با هم برنامه نویسی کردیم . در این جلسه دسته بندی های محصولات رو اضافه خواهیم کرد و بعد از اون به سرعت سراغ برنامه نویسی صفحه جزئیات محصولات خواهیم رفت . همانند صفحه مطالب یا صفحه نمونه کار ، برای محصولات هم در جلسات طراحی قالب ، یک صفحه خیلی شیک ساخته بودیم . در این جلسه همین صفحه رو پیش خواهیم برد . قسمتی که در این صفحه خیلی برای ما مهم هست بخش مربوط به محصولات مشابه هستند که قبلا در بخش انتهایی صفحه جزئیات محصولات طراحی کرده بودیم .

برای برنامه نویسی این بخش هم می تونیم همانند بخش نمونه کارها عمل کنیم اما با چندتا تفاوت . در کل طراحی و برنامه نویسی قسمت محتوای مشابه از خیلی جنبه های تاثیر داره که مهم ترینش مربوط به بخش سئو و بهینه سازی هست تا کاربر بتونه بیشتر در سایت ما بمونه و از صفحات مختلف بازدید کنه . تکمیل این بخش هم همانند قسمت نمونه کار ها بدون افزونه و با کدنویسی انجام میشه . پس در این جلسه هم همراه ما باشید . سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید