30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و سوم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه استارت بخش محصولات رو با هم میزنیم و قسمت های زیادی رو با هم تکمیل می کنیم

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و سوم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خسته نباشید . به قسمت سی و سوم از دوره آموزش پروژه محور طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . در این جلسه استارت بخش محصولات رو با هم میزنیم و قسمت های زیادی رو با هم تکمیل می کنیم . همانند بخش نمونه کارها در قالب اضافه کرده بودیم حالا باید بخش محصولات رو هم سریع داخل قالب اضافه کنیم تا مدیر سایت از داخل قسمت داشبورد دسترسی مستقیم داشته باشه به بخش محصولات و تمامی بخش هایی که نیاز داره رو از این قسمت کنترل کنه .

در این بخش ما ابتدا قسمت محصولات رو اضافه می کنیم . بعد وارد برنامه نویسی بخش مربوط به صفحه جزئیات محصول میشیم . صفحه جزئیات محصول رو در قسمت های طراحی قالب با استایل خیلی جذابی طراحی کرده بودیم که در حد یک صفحه محصول فروشگاه اینترنتی بود . خب در این قسمت وارد تکمیل بخش هایی از این صفحه میشیم .

قسمت های ساید باری که در این فایل داشتیم رو تکمیل می کنیم . قسمت هایی مثل نمایش دسته بندی محصولات و آخرین محصولات که در ساید بار برای قالب طراحی کرد بودیم رو داینامیک می کنیم . ضمن اینکه بعد از این ، ما بخش نمایش آخرین محصولات در صفحه اصلی رو هم تکمیل خواهیم کرد .

همانند بخش نمایش آخرین اخبار و آخرین نمونه کارها که در صفحه اصلی برنامه نویسی کرده بودیم و شما با نحوه برنامه ویسی این بخش ها حالا کاملا آشنا هستید . به همین منوال این قسمت رو برای بخش اخرین محصولات هم انجام میدیم . پس در این جلسه بسیار جذاب همراه ما باشید تا بک بخش مهم دیگه از قالبمون رو با هم تکمیل کنیم و بریم سراغ بخش های بعدی . در حدود چند جلسه بیشتر از دوره مون نمونده و انشالله تا چند قسمت آینده یک سایت خیلی کامل داریم . دوستان در طی دوره آموزشی ممکنه بخش های ریزی هم آموزش داده بشه مثل برنامه نویسی لوگو و .. که دیگه ما این بخش هارو در این قسمت توضیح نمیدیم و سرفصل های اصلی رو براتون توضیح میدیم .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید