آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و دوم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خسته نباشید . به ایستگاه 32 از دوره آموزش 0 تا 100 طراحی سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . خب دوستان عزیز کم کم قالبمون رو با هم تکمیل می کنیم و در این قسمت هم قسمت های مهم دیگه ای از قالب رو برنامه نویسی خواهیم کرد .

در این قسمت از دوره ، اول قصد داریم تا بخش مربوط به ساید بار بخش نمونه کارهارو تکمیل کنیم . در دو جلسه قبل با نحوه دسترسی به Term ها آشنا شدیم و در این حلسه برای بخش نمایش دسته بندی نمونه کارها در سایدبار صفحات نمونه کار ، بازهم نیازداریم تا با Term ها کارکنیم و خودمون به شکل اختصاصی یک برنامه نویسی خیلی خوب داشته باشیم .

همچنین ما هنوز برای دسته بندی های نمونه کارها یک صفحه مجزا طراحی نکردیم و کاربر سایت ، وقتی که میخواد وارد دسته بندی نمونه کار بشه صفحه ای که مد نظر خود ما بود براش نشون داده نمیشه . در این جلسه با آموزش یک نکته کلیدی ، صفحه مربوط به نمایش دسته بندی نمونه کارهارو هم که یکی از صفحات اسای برای قالب هست رو طراحی خواهیم کرد . بیشتر کار ما در این جلسه روی این دوتا بخش متمرکز شده .

البته در دقایق پایانی دوره بخش محصولات رو هم یک استارت خیلی متصری زدیم اما در حدی که فقط کارهای اولیه اش رو انحام بدیم و از جلسه عدی بخش محصولات رو سریع با هم شروع می کنیم و این قسمت رو طبق قولی که دادیم و مطابق سرفصل ها در اقلب برنامه نویسی می کنین چم تا مدیر سایت قسمت محصولات و معرفی اونهارو هم در قالب داشته باشه . پ در این جلسه هم همراه ما باشید . با تشکر سئو 90