30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه سی و یکم – آموزش طراحی سایت شرکتی

click

خلاصه : در این جلسه مقداری کدنویسی پیشرفته تر داریم و قصد داریم تا بخش مربوط به نمونه کارهای مشابه را در بخش جزئیات نمونه کار ، بر اساس دسته بندی برنامه نویسی کنیم

آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سی و یکم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره سلام و خسته نباشید . به ایستگاه 31 از دوره آموزش 0 تا 100 طراحی سایت شرکتی با وردپرس رسیدیم . خب در این جلسه که حدود نیم ساعتی در خدمتتون خواهیم بود قصد داریم تا یکی از بخش های خیلی مهم رو با هم برنامه نویس کنیم و بدون نیاز به هیچ افزونه ای این بخش رو پیاده کنیم که قسمت مربوط به پست های مشابه هست .

در بالا گفتیم پست های مرتبط چون تمامی قسمت ها اساسا پست هستند . شما می تونید آموزشی که در این جلسه یادخواهید گرفت رو برای تمامی انواع پست ها ، مثل نوشته ها ، نمونه کارها ، محصولات و … استفاده کنید و نیازی به هیچ افزونه ای ندارید و ما با 20 خط کد این بخش رو پیاده خواهیم کرد و شما لذت خواهید برد .

البته برای برنامه نویسی این قسمت ما دوتا بخش داریم . بخش اول مربوط به بررسی دسته بندی ها و قسمت دوم تشکیل حلقه پست های مشابه هست . قسمت دوم که همیشه به یک شکل نوشته میشه اما ممکنه در قسمت مربوط به بررسی دسته بندی ها ، کمی تفاوت بین روش ما و روش های دیگه باشه که البته روش ما هم خیلی سخت نیست و ما 3 بار از اول تا آخر کل کارهایی که برای برنامه نویسی این قسمت انجام دادیم رو بهتون توضیح دادیم تا درک کنید که به چه شکلی این قسمت پیاده شده و واقعا هم خیلی ساده هست و هیچ چیز پیچیده ای در اون نیست . کافیه تا بدونید در حال انجام چه کاری هستید و چه اطلاعاتی برای پیاده سازی بخش پست های مرتبط نیاز دارید همین .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید . سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید