آموزش طراحی سایت شرکتی – جلسه سوم ( رایگان )

به قسمت سوم از دوره جامع آموزش طراحی وب سایت شرکتی با وردپرس خوش اومدین . دو جلسه خیلی خوب رو با هم پشت سر گذاشتیم و به جلسه سوم از آموزشمون رسیدیم . در این جلسه همونطور که در جلسه قبلی هم گفته بودیم روی استایل منو اصلی سایتمون کمی کار خواهیم کرد . منو اصلی یکی از بخش های خیلی مهم توی وب سایت ها هست و همونطور که بهتون آموزش دادیم خیلی راحت میتونید یا چند خط کد نویسی اصولی ، منو اصلی سایتتون رو پباده کنید .

در این جلسه از آموزش ، روی استایل این بخش کار می کنیم و بعد هم روی تکمیل اسلایدر اصلی پیش میریم که البته قسمت اصلی و وسط اسلایدر ما هنور تکمیل نشده و در جلسه بعدی حتما بخش وسط اسلایدر که قرار هست قسمت جذاب ولی ساده ای باشه رو هم تکمیل خواهیم کرد .

اسلایدری که در این دوره قرار هست طراحی کنیم همونطور که در سرفصل های دوره هم اشاره کرده بودیم کمی متفاوت هست و از حالت های همیشگی و تکراری کمی به دور خواهیم بود . البته توجه داشته باشید که در هر بخش از آموزش که نیاز بود ما نکات کامل رو خدمتتون ارائه می کنیم و سعی می کنیم تا نکته ای از قلم نیفته . در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشکل در آموزش اون جلسه ، در بخش مربوط به همان جلسه برامون مطرح کنید تا پاسخگوی شما باشیم .

البته که آموزش ما در قسمت های طراحی قالب سایت و همچنین قسمت های برنامه نویسی خیلی کامل و جامع خواهد بود . امیدوارم تا انتهای دوره همینطور پرقدرت پیش برید و جلسات را به اتمام برسونید و بعد از اون بتونید به راحتی وب سایت های شرکتی خودتون رو طراحی و برنامه نویسی کنید . هدف ما فقط آموزش با صداقت به شما دانشجو های محترم هست . با تشکر سئو 90